Strona Główna naszosc.ok1.pl

• FAQ • Szukaj • Użytkownicy • Grupy
• Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

Poprzedni temat :: Następny temat
Próba kompromitacji ruchu onanistycznego!
Autor Wiadomość
suluben 
Ojciec Generał Administrator

Wysłany: 2012-04-14, 07:13   Próba kompromitacji ruchu onanistycznego!

Dobrze pamiętamy naszościowy Marsz Onanistów sprzed 6 i pół roku, w którym niżej podpisany miał zaszczyt wziąć udział.
Manifest Onanistów zawierał długą listą korzyści i zalet, jakie niesie onanizm w stosunku do innych orientacji seksualnych. Wymieniał m.in. korzyści zdrowotne (brak możliwości zarażenia się chorobą weneryczną) czy społeczne (brak niechcianych ciąży).
I nagle na argumenty szlachetnych masturbatorów pada niespodziewany cień - okazuje się, że onanizm może powodować groźne wypadki! Normalnie kandydat na prowokację roku - link do "Omal nie zginął, bo onanizował się w aucie"

Vika 
Kapitan

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2012-04-14, 10:10   Re: Próba kompromitacji ruchu onanistycznego!

suluben napisał/a:
Dobrze pamiętamy naszościowy Marsz Onanistów sprzed 6 i pół roku, w którym niżej podpisany miał zaszczyt wziąć udział.
Manifest Onanistów zawierał długą listą korzyści i zalet, jakie niesie onanizm w stosunku do innych orientacji seksualnych. Wymieniał m.in. korzyści zdrowotne (brak możliwości zarażenia się chorobą weneryczną) czy społeczne (brak niechcianych ciąży).
I nagle na argumenty szlachetnych masturbatorów pada niespodziewany cień - okazuje się, że onanizm może powodować groźne wypadki! Normalnie kandydat na prowokację roku - link do "Omal nie zginął, bo onanizował się w aucie"

No cóż...Przypomniało mi się to hasło: "Nie zgodzi się Unia na walenie kunia" (zainspirowane, jak mniemam, przeze mnie, gdyż to ja w całej Naszości najczęściej chyba używam tego sformułowania :-) )Nastąpiło to dlatego, że facet chciał wykonywać zbyt wiele czynności jednocześnie i nie mógł skupić się na jeździe autem. To osobny, kuriozalny, skrajny przypadek, większość facetów wali kunia po prostu w chacie, gdzieś w kiblu lub jak jest ciepło to na łonie natury, nie doznając obrażeń. Można też walenie kunia skończyć na partnerce, na jej piersiach bądź twarzy - istnieje spora grupa kobiet, którym sperma dobrze robi na skórę, a w niektórych przypadkach wręcz zwalcza trądzik :-)

suluben 
Ojciec Generał Administrator

Wysłany: 2012-04-20, 11:28   

No popatrz, gdybym w młodości wiedział, że nasienie ma taki dobroczynny wpływ, to spuszczałbym się samemu sobie na twarz! A tak, tyle balsamu się zmarnowało, ajajaj... Mądry Polak po szkodzie.

jordan_kiler 
starszy kapral

Wysłany: 2012-04-20, 22:01   

Onanizm jest mało konstruktywny. To, co powinno być udziałem dwojga ludzi (przeciwnych płci), jest udziałem jednej osoby. A popęd seksualny został stworzony po to, aby dwoje ludzi przyciągać i łączyć, a nie, aby stawać się samotnym dziwakiem, gdzieś po kątach w strachu wykonującym akty masturbacyjne.
Wiem, że jestem w tym względzie dość oryginalny na tle poglądów większości innych działaczy Naszości, ale tutaj stoję twardo przy swoim stanowisku. I będę walczył o ten pogląd co najmniej jak Marek Jurek o całkowity zakaz aborcji.

Vika 
Kapitan

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2012-04-23, 16:04   

jordan_kiler napisał/a:
Onanizm jest mało konstruktywny. To, co powinno być udziałem dwojga ludzi (przeciwnych płci), jest udziałem jednej osoby. A popęd seksualny został stworzony po to, aby dwoje ludzi przyciągać i łączyć, a nie, aby stawać się samotnym dziwakiem, gdzieś po kątach w strachu wykonującym akty masturbacyjne.
Wiem, że jestem w tym względzie dość oryginalny na tle poglądów większości innych działaczy Naszości, ale tutaj stoję twardo przy swoim stanowisku. I będę walczył o ten pogląd co najmniej jak Marek Jurek o całkowity zakaz aborcji.

Jak ktoś ma mały temperament i małe potrzeby seksualne, to tak sobie może mówić. :mrgreen: W moim ostatnim rozpadłym już związku, który był na odległość i widzieliśmy się na kilka dni co 2-3 tygodnie, na początku facet nie walił konia przez czas, jak na mnie czekał. Potem w następnych miesiącach walił. I co się okazało? Dowiedziałam się niedawno z dobrego źródła, że walił mnie w rogi właśnie przez pierwsze 2 miesiące związku. Jaki wniosek? lepiej faceta zapytać, czy wali kunia, jak mnie nie widzi. Jak odpowie, że tak, to raczej powinno być ok, choć też może nie na 100%. Ale jest wtedy wieksze prawdopodobienstwo, że jest ok i nie zdradza.
Ostatnio zmieniony przez Vika 2012-04-23, 16:09, w całości zmieniany 3 razy  

Odpowiedz do tematu