Strona Główna naszosc.ok1.pl

• FAQ • Szukaj • Użytkownicy • Grupy
• Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

Poprzedni temat :: Następny temat
dwumecz ze Spartą
Autor Wiadomość
Szociol
Uwaga! Prowokator!

Wysłany: 2010-08-03, 22:23   dwumecz ze Spartą

Wyjazd do Pragi był bardzo ciekawy, ale to już przeszłość. Ogólnie jechaliśmy samochodem w bardzo kumatym i ogarniętym składzie żeby się wspierać na trasie, bo nigdy nie wiadomo jakie "atrakcje" mogą czyhać po drodze ze strony wrogich nam kibiców, czy chociażby różnych dziwacznych służb mundurowych. Zresztą już od tygodnia przed meczem w Czechach było głośno, że przyjeżdżają chuligani Kolejorza i już dużo wcześniej ogłoszono tam stan podwyższonej gotowości.
Do Pragi zajechaliśmy już o 10. rano i pierwszym punktem "wycieczki" było Tesco, z którego wyjechaliśmy z pełnym wózkiem piw, ładując je następnie do naszego samochodu. :>

Tesco na przedmieściach Pragi - ze sklepu wyjeżdża wózek pełen czeskich browarów :)

Po udanych zakupach podjechaliśmy do centrum zaparkować auto i udaliśmy się na zwiedzanie (Hradczany, starówka, Most Karola), wstępując po drodze od czasu do czasu do poszczególnych pubów na piwo. O 18 była zbiórka kibiców na Rynku Staromiejskim, skąd ruszyliśmy przemarszem w liczbie około 2500 na stadion, nadzierając oczywiście mordy przez całą drogę. Miejscowi byli całkowicie zaskoczeni i nie mieli pojęcia co się dzieje. Nic dziwnego, bo raczej nie przywykli do takich klimatów, więc tylko zdziwieni się przyglądali temu wszystkiemu. Mecz minął w dosyć przyjemnej atmosferze. Całkowicie zmiażdżyliśmy dopingiem kibiców Sparty. W telewizji podobno tylko nas było słychać przez cały mecz. Jeżeli chodzi o ekipę, z którą jechałem, to co prawda byliśmy już trochę podpici po tych wszystkich piwkach, ale nie do tego stopnia, żeby mieć całkowity zgon i nie pamiętać w ogóle meczu, aczkolwiek znalazły się wśród naszych i takie "wynalazki", ale byli szybko przywoływani do porządku przez naszą chuligankę. Całkiem sporo osób przyjechało do Pragi w ogóle w ciemno bez biletu na mecz i mieli początkowo kłopot z wejściem, ale o dziwo bez kłopotu udało im się je kupić w kasach dla miejscowych, po czym na chama wjebali się na sektory kibiców Sparty, którzy byli spękani do tego stopnia, że nawet nie myśleli, żeby ich atakować w jakikolwiek sposób, aczkolwiek znalazło się kilku napinaczy i prowokatorów wśród kibiców Sparty, ale ich olewaliśmy. Zresztą czescy kibice to konfidenci, więc pewnie od razu poszliby grzecznie donieść mundurowym, że ich ruszamy, chociaż to oni szukali zaczepki. Rewanż już za tydzień w Poznaniu na naszym stadionie. Gdyby okazało się po rewanżu, że odpadniemy z tą Spartą, to niewykluczone, że jeszcze wrócimy do tej Pragi się zemścić i zrobić z tym miastem to, czego nie dokonał Hitler w czasie wojny, a więc dopełnić za niego formalności hehe. :D

Generali Arena w Pradze

Jeżeli chodzi o jutrzejszy mecz, mimo iż bardzo denerwuję się o wynik, myślę że Lech spokojnie poradzi sobie ze Spartą i odrobi tego jednego gola. Nie róbmy (P)aniki, bo to są tylko zwyczajne pepiki, które są jak najbardziej w naszym zasięgu i do ogrania, a nie jakaś "górna półka" Europy. Dlatego jutro bez większych problemów poznańska lokomotywa przerobi pepiczki na knedliczki. Postawiłem u booka 100 zł na awans Lecha i jeszcze dwa mecze z Ligi Mistrzów, więc se chyba strzelę w łeb ku Waszej uciesze jak nie wypali ten plan, wyświadczając z pewnością przy okazji przysługę kilku osobom z Naszości. Nawet słynna ośmiornica stawia na Lecha. :)

Ośmiornica Paul nigdy się nie myli! ;)

Na koniec jeszcze garść instrukcji w związku z jutrzejszym meczem. Sparta to zarówno historycznie, jak i obecnie komunistyczny klub, o czym świadczy chociażby czerwona gwiazda w ich herbie. Zresztą sami kibice Sparty, którzy w większosci są komuchami, nie ukrywają komunistycznej przeszłości swojego klubu. Co więcej, pepiki na każdym kroku demonstrują antypolskość, ponadto uważają nas za żydów, cyganów i brudasów. Dlatego trzeba jutro zmieść tych śmieci dopingiem na stadionie! W dodatku idźcie przed meczem na miasto na łowy i bezlitośnie krojcie tych brudasów z barw. Sparta to jest taka sama kurwa jak Legia i jak burdel porównywalny z kibicami Club Brugge. Niewykluczone, że znajdzie się na Starym Rynku jakaś nieogarnięta wiara ze Sparty, którą będzie można "grzecznie" trafić. Wyjebanych barw nie zostawiajcie sobie czasem na pamiątkę, ani też nie oddawajcie naszej chuligance. Przy okazji rozpalimy sobie z nich ognisko z kiełbaskami i piwkiem, najlepiej pod mostem. :)
Ostatnio zmieniony przez Szociol 2010-08-03, 22:30, w całości zmieniany 2 razy  

suluben 
Ojciec Generał Administrator

Wysłany: 2010-08-05, 09:55   Re: dwumecz ze Spartą

Szociol napisał/a:
(...) Postawiłem u booka 100 zł na awans Lecha i jeszcze dwa mecze z Ligi Mistrzów, więc se chyba strzelę w łeb (...) jak nie wypali ten plan (...)

Nie strzelaj! Warto żyć! :)

Szociol
Uwaga! Prowokator!

Wysłany: 2010-08-10, 23:49   

Chyba mnie jednak przekonałeś... Nie zrobię tego. ;( Nie mniej jednak przyznaję się do porażki, że tym razem mój nos ekspercki zawiódł na całego. Muszę jednocześnie stwierdzić, iż jest mi niezmiernie przykro po tym, co widziałem w dwumeczu ze Spartą. Już mam wyjebane nawet na tą stówe, która poszła się kochać, ale jeszcze ważniejsze jest to, co się dzieje z Lechem, poniważ gra zespołu w ostatnim czasie nie wróży niczego dobrego. Mimo wszystko dalej zostanę przy tezie, że Sparta jest słaba, ale niestety Lech okazał się jeszcze słabszy. W normalnym składzie z Murasiem i Bandro w pomocy oraz z Reniferem i Żelusiem w ataku i trenerem Smudą na ławce, byśmy spokojnie ich rozjechali 4-0 bez większych problemów. Ta porażka boli tym bardziej, że wiąże się ona ze zbyt wieloma niesprzyjającymi okolicznościami. Jedną z nich jest to, iż Sparta, jak wspomniałem, jest typowo komunistycznym klubem, a więc porażka Lecha to porażka całego kraju w walce z komunizmem. Kolejnym ciosem jest fakt, iż były to takie małe słowiańskie derby, które przegraliśmy, więc pepiki mają tym większy powód do radości. Najbardziej jednak boli to, że odpadliśmy ze słabym klubem, a droga do Ligi Mistrzów jeszcze nigdy tak łatwa nie była.
Wniosek: trzeba zwolnić Pana od W-F! :D

Pozostaje teraz jedynie Liga Europejska. Można powiedzieć, że szczęście w nieszczęściu, iż wylosowaliśmy Dniepro, ale trzeba od razu zaznaczyć, iż te kałmuki są jeszcze groźniejsze niż pepiki.
Jeżeli chodzi o najważniejszą dla tego portalu informację, DnieproHUJOVSK to duże miasto położone we wschodniej części Ukrainy nad rzeką Dniepr, a konkretniej w regionie, który jest prawie całkowicie prorosyjski, zarówno politycznie, jak i pod wzgledem komunistycznej poglądowości mieszkańców.

Ja na razie ogłaszam bojkot wyjazdowy do odwołania. Co najwyżej wybiorę się jeszcze na tą dzicz na kresy i na jakiś egzotyczny wyjazd w Pucharze Polski, a ligę raczej odpuszczam jeśli chodzi o wyjazdy do końca sezonu, poza meczami ze zgodami. Najprościej mówiąc strzeliłem focha nie tyle na drużynę, co na klub. Są pewne granice tolerancji, a tu mamy do czynienia z wybitnym brakiem szacunku do kibica zarówno ze strony zawodników i trenera, jak i leśnych zgredów z zarządu.

Odpowiedz do tematu