Strona Główna naszosc.ok1.pl


• FAQ • Szukaj • Użytkownicy • Grupy
• Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

Poprzedni temat :: Następny temat
Terminarz Ekstraklasy sezonu 2010/2011
Autor Wiadomość
AMFIBIA 
Kapitan


Wiek: 40
Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 583
Skąd: Prawdziwy Poznaniak
  Wysłany: 2010-06-12, 10:17   Terminarz Ekstraklasy sezonu 2010/2011

Znamy już terminarz ekstraklasy sezonu 2010/2011. Lech zacznie rozgrywki od meczu w Łodzi z Widzewem, a w 2. kolejce podejmie u siebie Arkę Gdynia.
Jesienią na Bułgarskiej zobaczymy m.in. mecz z Wisłą Kraków
Nowy sezon zacznie się 7 sierpnia. Tego dnia lechitów czeka wyjazd do Łodzi, gdzie zmierzy się z wracającym do ekstraklasy Widzewem Łódź. Tydzień później na Bułgarskiej Kolejorz zmierzy się z Arką Gdynia.

Tej jesieni w Poznaniu kibice zobaczą też m.in. spotkanie z Wisłą Kraków, które ma się odbyć 30 października, czyli powinno go móc obejrzeć nawet ponad 40 tysięcy widzów na udostępnionym w całości stadionie przy Bułgarskiej.

Hit, na który kibice w Poznaniu zawsze czekają ze szczególnym zainteresowaniem, czyli pojedynek z warszawską Legią odbędzie się dopiero na wiosnę 2011 r., a konkretnie 9 kwietnia.

Rozgrywki powinny się zakończyć 29 maja.

Oto szczegółowy terminarz ekstraklasy sezonu 2010/2011.

1. kolejka - 7 sierpnia (sobota)

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
GKS Bełchatów - Polonia Bytom
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów
Widzew Łódź - Lech Poznań
Wisła Kraków - Arka Gdynia
Górnik Zabrze - Polonia Warszawa
Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin
Legia Warszawa - Cracovia (przełożony na 17 lub 18 sierpnia)

2.kolejka - 14 sierpnia (sobota)

KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Widzew Łódź
Polonia Warszawa - Legia Warszawa
Lech Poznań - Arka Gdynia
Polonia Bytom - Lechia Gdańsk
Cracovia - Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów

3.kolejka - 21 sierpnia (sobota)

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Widzew Łódź - Wisła Kraków
Polonia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Polonia Bytom - Korona Kielce
Lech Poznań - Cracovia
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów
Lechia Gdańsk -Jagiellonia Białystok

4.kolejka - 28 sierpnia (sobota)

Legia Warszawa - GKS Bełchatów
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Wisła Kraków - Polonia Bytom
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
Korona Kielce - Cracovia
KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Widzew Łódź - Polonia Warszawa

5.kolejka - 11 września (sobota)

Śląsk Wrocław - Lech Poznań
GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk
Polonia Warszawa - Korona Kielce
Arka Gdynia - Widzew Łódź
Polonia Bytom - KGHM Zagłębie Lubin
Cracovia - Górnik Zabrze
Ruch Chorzów - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

6.kolejka - 18 września (sobota)

Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
Wisła Kraków - Korona Kielce
KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Polonia Warszawa
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
Polonia Bytom - Ruch Chorzów
Lechia Gdańsk - Cracovia

7.kolejka - 25 września (sobota)

Korona Kielce - Śląsk Wrocław
GKS Bełchatów - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Polonia Warszawa - Polonia Bytom
Cracovia - Arka Gdynia
Ruch Chorzów - Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin

8.kolejka - 2 października (sobota)

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
GKS Bełchatów - Lech Poznań
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów - Korona Kielce
KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia
Polonia Bytom -Widzew Łódź
Arka Gdynia - Polonia Warszawa

9.kolejka - 16 października (sobota)

Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa
Korona Kielce - GKS Bełchatów
Widzew Łódź - Legia Warszawa
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Cracovia - Ruch Chorzów
Jagiellonia Białystok - Polonia Bytom

10.kolejka - 21 października (sobota)

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Korona Kielce - Legia Warszawa
KGHM Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
Polonia Warszawa - Cracovia
Arka Gdynia - GKS Bełchatów
Polonia Bytom- Śląsk Wrocław

11.kolejka - 30 października (sobota)

Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin
GKS Bełchatów - Widzew Łódź
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Lech Poznań - Wisła Kraków
Cracovia - Polonia Bytom
Ruch Chorzów - Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa

12.kolejka - 6 listopada (sobota)

GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk
Ruch Chorzów - Lech Poznań
Cracovia - Wisła Kraków
Górnik Zabrze - Polonia Bytom
Arka Gdynia - Korona Kielce
KGHM Zagłębie Lubin - Widzew Łódź

13.kolejka - 13 listopada (sobota)

Lech Poznań
- Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
KGHM Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów
Widzew Łódź - Cracovia
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów
Polonia Bytom - Arka Gdynia

14.kolejka - 20 listopada (sobota)

Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
GKS Bełchatów - Polonia Warszawa
Legia Warszawa - Arka Gdynia
Lechia Gdańsk - Widzew Łódź
Lech Poznań - Polonia Bytom
Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Cracovia

15.kolejka - 27 listopada (sobota)

Korona Kielce - Lech Poznań
KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Widzew Łódź - Górnik Zabrze
Polonia Warszawa - Wisła Kraków
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Polonia Bytom - Legia Warszawa
Cracovia - GKS Bełchatów
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok

16.kolejka - 4 grudnia (sobota)

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Polonia Bytom - GKS Bełchatów
Cracovia - Legia Warszawa
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Widzew Łódź
Arka Gdynia - Wisła Kraków
Polonia Warszawa - Górnik Zabrze
KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce

17.kolejka - 26 lutego (sobota)

Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin
Widzew Łódź - Korona Kielce
Legia Warszawa - Polonia Warszawa
Arka Gdynia - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - Polonia Bytom
Śląsk Wrocław - Cracovia
Wisła Kraków - Ruch Chorzów
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok

18.kolejka - 5 marca (sobota)

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Widzew Łódź
KGHM Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa
Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Korona Kielce - Polonia Bytom
Cracovia - Lech Poznań
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

19.kolejka - 12 marca (sobota)

GKS Bełchatów - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Polonia Bytom - Wisła Kraków
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze
Cracovia - Korona Kielce
Arka Gdynia - KGHM Zagłębie Lubin
Polonia Warszawa - Widzew Łódź

20.kolejka - 19 marca (sobota)

Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów
Korona Kielce - Polonia Warszawa
Widzew Łódź - Arka Gdynia
KGHM Zagłębie Lubin - Polonia Bytom
Górnik Zabrze - Cracovia
Legia Warszawa - Ruch Chorzów
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

21.kolejka - 2 kwietnia (sobota)

GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Wisła Kraków
Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź
Polonia Warszawa - Lech Poznań
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
Ruch Chorzów - Polonia Bytom
Cracovia - Lechia Gdańsk

22.kolejka - 9 kwietnia (sobota)

Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Wisła Kraków - GKS Bełchatów
Lech Poznań - Legia Warszawa
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Polonia Bytom - Polonia Warszawa
Arka Gdynia - Cracovia
Widzew Łódź - Ruch Chorzów
KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

23.kolejka - 16 kwietnia (sobota)

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Lech Poznań - GKS Bełchatów
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Ruch Chorzów
Cracovia - KGHM Zagłębie Lubin
Widzew Łódź - Polonia Bytom
Polonia Warszawa - Arka Gdynia

24.kolejka - 23 kwietnia (sobota)

Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław
GKS Bełchatów - Korona Kielce
Legia Warszawa - Widzew Łódź
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Ruch Chorzów - Cracovia
Polonia Bytom - Jagiellonia Białystok

25.kolejka - 30 kwietnia (sobota)

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Korona Kielce
Ruch Chorzów - KGHM Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
Cracovia - Polonia Warszawa
GKS Bełchatów - Arka Gdynia
Śląsk Wrocław - Polonia Bytom

26.kolejka - 7 maja (sobota)

KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Widzew Łódź - GKS Bełchatów
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - Lech Poznań
Polonia Bytom - Cracovia
Arka Gdynia - Ruch Chorzów
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok

27.kolejka - 14 maja (sobota)

Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa
Lech Poznań - Ruch Chorzów
Wisła Kraków - Cracovia
Polonia Bytom - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Arka Gdynia
Widzew Łódź - KGHM Zagłębie Lubin

28.kolejka - 21 maja (sobota)

Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
GKS Bełchatów - KGHM Zagłębie Lubin
Cracovia - Widzew Łódź
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa
Arka Gdynia - Polonia Bytom

29.kolejka - 25 maja (środa)

Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław
Polonia Warszawa - GKS Bełchatów
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
Polonia Bytom - Lech Poznań
KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Cracovia - Jagiellonia Białystok

30.kolejka - 29 maja (niedziela)

Lech Poznań - Korona Kielce
Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Widzew Łódź
Wisła Kraków - Polonia Warszawa
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Polonia Bytom
GKS Bełchatów - Cracovia
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów
 
 
Szociol
Uwaga! Prowokator!


Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 126
Wysłany: 2010-07-01, 03:12   

No to już w pierwszej kolejce jedziemy do koszerów na Piłsudskiego, a niedługo później zawitamy do cweluchów na Ł3. Oj na sam widok tego terminarza otwiera mi się nożyk w kieszeni. Lepiej schowam go głęboko do szafy, zanim stanie się komuś krzywda. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template GreyBlue v 0.2 created by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 25


Załóż : Własne Forum lub Własną Stronę Internetową