Strona Główna naszosc.ok1.pl

• FAQ • Szukaj • Użytkownicy • Grupy
• Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: suluben
2010-06-12, 18:33
sprawy techniczne
Autor Wiadomość
junikowo_wies
Chorąży

Wysłany: 2010-06-11, 12:33   sprawy techniczne

czy mozemy utworzyc podforum o tej tematyce ?
na innych forach dyskusyjnych to funkcjonuje i wtedy wiadomo jakie posty leca, za co i kto je kasuje i mozna gadac

hę ?

suluben 
Ojciec Generał Administrator

Wysłany: 2010-06-11, 12:38   

Techniczne, czyli co - jaką pralkę kupić? :)
A jeśli chodzi o kasowanie wypowiedzi - zaraz sprawdzę, czy może być widoczne, kto kasował.

junikowo_wies
Chorąży

Wysłany: 2010-06-11, 13:02   

albo zeby mozna wykasowac tresc posta ale nie posta samego w sobie i wtedy na dole widac edytowany dnia o godzinie przez ...

suluben 

Wysłany: 2010-06-11, 13:07   

Tak wygląda fragment o widoczności kasowania:

Na "pocieszenie" - okno "Shoutbox" jest od początku pozbawione cenzury (dla zarejestrowanych):

suluben 

Wysłany: 2010-06-12, 18:31   

Od dzisiaj:

Edycja (bez możliwości kasowania) postów pozostaje w rękach moderatorów.
Ostatnio zmieniony przez suluben 2010-06-12, 18:32, w całości zmieniany 2 razy  

suluben 

Wysłany: 2010-09-26, 20:14   

Od dzisiaj - brak podpisów pod listami (a po co mają inni patrzeć, jak ta opcja jest wykorzystywana do prywatnych wojen pomiędzy użytkownikami).
Poza tym, bez podpisów jest przejrzyściej.

junikowo_wies
Chorąży

Wysłany: 2010-09-28, 11:05   

najlatwiej ! jak cos kogos boli to wyjebac wszystko
z dnia na dzien to forum pozwala na rozwoj tzw. wolnosci wypowiedzi :-)

wywalmy tez avatary - bedzie przejrzysciej

Płetwa 
Kapitan

Wysłany: 2010-10-26, 12:49   

Nie zakładać nowych wątków, które są już na forum bo się robi bajzel! Przykład ostatnich:
"ja p...nie wiem" można było wkleić w dziale np. Polityka - wątek "Kampania wyborcza.Wypowiedzi polityków"
"DEKLARACJA ŁÓDZKA - PRZECIW PRZEMOCY I NIENAWIŚCI" kto przecież temat Wojny o krzyż :!:
Temat "Artur Wichniarek potrenuje z juniorami" w dziale Sport i rekreacja, podczas gdy temat Wichniarka jest już w dziale Piłka Nożna.
Wiem, że się nie chce poszukać i najlepiej założyć na każdą swoją myśl nowy temat ale tak nie wolno robić bo się robi bałagan.
Administrator pobudka :569:

Tak samo nie ma sensu pisać tego co komu ślina na język przyniesie, jeden post pod drugim, po czym za minutę taka osoba pisze, że to jest do wykasowania.
Proponuje by się nauczyć kolejności.
A)Niech się najpierw zastanowi co pisać,
B)potem pomyśli, gdzie to wpisać
C)niech pisze.
Ostatnio zmieniony przez Płetwa 2010-10-26, 13:17, w całości zmieniany 3 razy  

AMFIBIA 
Kapitan

Wysłany: 2010-10-26, 13:19   

Można by też zrobić jeden temat o gazetach, bo i czerwona i szmatławiec to to samo przecież

Płetwa 
Kapitan

Wysłany: 2010-10-26, 13:26   

Pomyślałem, że lepiej będzie rozdzielić ranking ogólnopolskich - te każdy zna i może uszeregować. Co wg. niego jest najbardziej czerwone a co mniej. Niestety brakuje tu Bogdana na tym forum bo on siedzi w temacie.
Ktoś gdzieś jedzie, coś przeczyta i odkryje jakiś czerwony paszkwil - ten dział jest do powiadamiania o takich gazetach i regionach. Jest tu trochę osób spoza Poznania, więc liczyłem, że się wypowiedzą o lokalnej prasie. Tu z kolei brakuje Prezesa, który zna lokalne środowiska prasy.

AMFIBIA 
Kapitan

Wysłany: 2010-10-26, 13:29   

Ja zrobił bym jedną kategorie forum "Manifestacje i heepening" bo raz o manifestacji można przeczytać w polityce a raz w naszości. Myślę, że to by też trochę uporządkowało te forum. Poza tym piłkę nożną przeniósł bym do sportu.
Dodał bym też temat Kultura, gdzie umieścił bym tematy film polski,film indysksi,proza, poezja i muzyka
Ostatnio zmieniony przez AMFIBIA 2010-10-26, 13:39, w całości zmieniany 2 razy  

Płetwa 
Kapitan

Wysłany: 2010-10-26, 23:38   

Mi się podobają te pomysły :064:
Ciekawe co na to Suluben?

AMFIBIA 
Kapitan

Wysłany: 2010-10-27, 00:36   

Mi również :-)

rahowa82
starszy szeregowiec

Wysłany: 2010-11-30, 20:03   

czy mozecie podac sciezke do ostrzezen, bo bym chcial kontrolowac na biezaco sytuacje, a nie tylko jak juz dostaje, ze mi sie wyswietla komunikat, ze ciach viki albo pletwa dowalaja ze swojego widzi sie nam

czytalem FAQ i znalazlem:
Jak sprawdzić kto i dlaczego dał mi ostrzeżenie?
Wystarczy wejść do widoku swojego profilu i kliknąć na liczbę odzwierciedlającą wartość otrzymanego ostrzeżenia. Wyświetli się tabelka z informacjami na temat wartości, daty i powodu otrzymania ostrzeżenia. Jeżeli nie ma informacji na temat osoby, która wystawiła ostrzeżenie oznacza to, że administrator forum wyłączył tę możliwość. Informacje o ostrzeżeniach mogą znajdować się też pod avatarem użytkownika przy jego poście.

a tego nie da rady zalaczyc ?
Ostatnio zmieniony przez rahowa82 2010-11-30, 20:09, w całości zmieniany 1 raz  

Płetwa 
Kapitan

Wysłany: 2011-05-03, 22:02   

a może by tak zlikwidować to forum? Może za dużo tu mówimy tego i owego a potem są problemy.
Zresztą po co takie forum, na którym nie można napisać czegoś co się myśli?

Vika 
Kapitan

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2011-05-04, 00:25   

Płetwa napisał/a:
a może by tak zlikwidować to forum? Może za dużo tu mówimy tego i owego a potem są problemy.
Zresztą po co takie forum, na którym nie można napisać czegoś co się myśli?

Wiesz, tak generalnie mi to tito, ale z tego, co pamiętam, forum wymyślił Jarys, więc pewnie on podejmie ostateczną decyzję co do tego. Poza tym ostatnio ludzie wcale tu tak dużo nie piszą, więc na jedno wychodzi. A tak w ogóle to coś mi się technicznie srało dziś na forum w nocy: a to trzeba było klikać "odśwież", bo coś się zacinało, a to stronka robiła się szara i nie było widać mojego avatara...co się dzieje?
Ostatnio zmieniony przez Vika 2011-05-04, 00:38, w całości zmieniany 1 raz  

Płetwa 
Kapitan

Wysłany: 2011-05-04, 10:04   

Moim zdaniem ogólnie to forum ośmiesza Naszość. Dopóki była ona znana z happeningów - kojarzona była z genialną grupą happeningową. To forum jednak nie jest dobre bo piszą na nim ludzie mało mający wspólnego myślą przewodnią happeningów.
Jest wiele genialnych postów, wierszy, dyskusji. Są nawet ciekawe reportaże. Ale gro postów jest po prostu paszkwilami. I do tego jest ogólny bałagan na forum - tysiąc wątków.
Dlaczego do każdej drobnej sprawy zakładany jest nowy wątek?

Wiele osób pisze nie na temat, poruszane są sprawy prywatne, większość pisze co im ślina na język przyniesie. Po za tym kilka osób kompletnie bredzi poniżej poziomu żenującego używając wulgaryzmów.
Komuchy, lewacy, gw i inni mają niezły ubaw czytając niektóre posty.

Jest kilka osób mądrych i kumających czaczę w polityce, mających wiedzę ale jest kilka, które wciąż pomimo ostrzeżeń obnażają swoje ułomności osobiste. Często bywa to żenujące. Rada taka:
"Jak być mądrym? Ukrywać swoją głupotę." George Bernard Shaw
Ostatnio zmieniony przez Płetwa 2011-05-04, 10:11, w całości zmieniany 3 razy  

Vika 
Kapitan

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2011-05-04, 19:35   

Niektóre stare wątki można wg mnie wypierniczyć w kosmos, póki mogłam to robiłam to, ale teraz chyba tematy może usuwać tylko Jarys. Jak już mówiłam, mnie jest to obojętne, czy to forum będzie istnieć, czy też nie, bo pewne sprawy to i tak lepiej na zebraniach czy przy innych jeszcze okazjach omawiać.
Ostatnio zmieniony przez Vika 2011-05-05, 23:09, w całości zmieniany 1 raz  

Płetwa 
Kapitan

Wysłany: 2011-05-05, 09:40   

niech zadecyduje Suluben, nam nic do tego

Odpowiedz do tematu