Strona Główna naszosc.ok1.pl

• FAQ • Szukaj • Użytkownicy • Grupy
• Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

Poprzedni temat :: Następny temat
Ostatni skok (tytuł roboczy)
Autor Wiadomość
jordan_kiler 
starszy kapral

Wysłany: 2010-01-06, 14:57   Ostatni skok (tytuł roboczy)

Mam zamiar zrobić film gangsterski w stylu Quentina Tarantino. Poszukuję chętnych do zagrania ról drugo i trzecioplanowych, bo pierwszoplanowe są już zajęte. Są też potrzebni statyści oraz operatorzy kamer (amatorzy bądź profesjonaliści). Mile widziani byliby też sponsorzy.
Wstępny termin rozpoczęcia zdjęć - wiosna tego roku.

zielak 
kandydat na Ninję

Wysłany: 2010-01-06, 22:15   

to jako motywację podsyłam znalezioną właśnie gangsterską kolędę:
http://www.youtube.com/wa...player_embedded

mogę zaoferować kamerę (internetową:) )

jordan_kiler 
starszy kapral

Wysłany: 2010-01-07, 14:31   

Film gangsterski, który mam zamiar zrobić, ma być filmem niskobudżetowym, ale i tak trzeba by na niego wydać przynajmniej kilka tysięcy złotych. Ponawiam więc apel o zgłoszenie się sponsorów, którzy pomogliby przynajmniej w części sfinansować ten film, a także apeluje do ludzi którzy lubią tego typu kino i chcieliby spróbować swoich sił w aktorstwie, ponieważ na razie tylko trzy osoby zgodziły się zagrać.
Reżyserie i scenariusz biorę na siebie.
Mam doświadczenie w pisaniu scenariuszy, ponieważ piszę je od 1995 roku.
Proszę o traktowanie tematu poważnie.
Kamera internetowa nadaje się tak do kręcenia filmów, jak papier ścierny do wycierania dupy.

Płetwa 
Kapitan

Wysłany: 2010-01-08, 06:01   

Poproś o patronat i sponsoring Gazetę Polską. Jak ich znam, tak na pewno się zrzucą i Solidarnie pomogą... ;-)

suluben 
Ojciec Generał Administrator

Wysłany: 2010-01-08, 14:11   

"Gazeta Polska" patronem filmu gangsterskiego? To rzeczywiście byłoby jakieś novum :)

Płetwa 
Kapitan

Wysłany: 2010-01-08, 15:16   

a bo to Jordan powiedział kto będzie tymi gangsterami i czy coś więcej? Zrobi się film o gangsterach - komuchach. Na faktach będzie autentyk :-)

suluben 

Wysłany: 2010-01-08, 15:30   

Generalnie, z tego co słyszałem, filmociąg ma być o napadzie na bank albo furgonetkę przewożącą pieniądze.
Trzeba by więc założyć, że bank będzie komunistyczny, a furgonetka to jakaś czarna Wołga z uwłaszczonym towarzyszem przewożącym lewą kasę.

Płetwa 
Kapitan

Wysłany: 2010-01-09, 19:32   

wystarczy zrobić film o banku Posnania (gdzie zginęły setki milionów zł) albo Staropolskim w Poznaniu (skąd wyprowadzono ponad 600 tys. zł). To był dopiero skok!!! Budynki wciąż stoją, świadkowie żyją (nie wszyscy) a winowajcy cieszą się wolnością.

suluben 

Wysłany: 2010-01-12, 11:44   

Problem polega na tym, że Kiler jest raczej fantastą niż dokumentalistą.

suluben 

Wysłany: 2010-01-14, 10:26   

Co ma wspólnego Jordan-Kiler z Palikotem? Niewątpliwie wspólne mają inspiracje filmowe.
Link --> http://www.money.pl/gospo...7,0,576333.html

Vika 
Kapitan

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2010-02-14, 21:56   

hmmm a dziewczyny też mogą zagrać? np. wystraszoną kasjerkę w banku? a tak w ogóle to dobry wieczór bo ja tu nowa :-) ;-)

suluben 

Wysłany: 2010-02-15, 12:48   

Dobry wieczór :030:
Reżyser Kiler z pewnością się ucieszy :)

Vika 
Kapitan

Wysłany: 2010-02-16, 18:39   

Jordan z tego, co widzę, to taki człowiek orkiestra i człowiek renesansu zarazem, wszechstronny jest, dużo umie - pięknie śpiewa, książkę piszę, film chce kręcić :-) a ta wiadomość o masażach to już mnie w ogóle z nóg zwaliła :-) jesli masuje tak dobrze, jak śpiewa to już w ogóle super :-) no i przystojny jest bardzo :-)

Płetwa 
Kapitan

Wysłany: 2010-02-17, 14:28   

Vika napisał/a:
... bo ja tu nowa :-) ;-)

No właśnie - brakuje dla "nowych" wątku gościnnego typu "Jestes nowa / nowy na forum? Przywitaj sie z nami", gdzie owe osoby mogłyby ogłosić swój byt, przedstawić się ładnie (lub nie) a starsi forumowicze mogliby ich godnie powitać (lub wybluzgać).

Witamy, baw się dobrze :564:
i...strzeż się Inkwizycji

Vika 
Kapitan

Wysłany: 2010-02-17, 21:54   

a czy w tym filmie gansterskim będą jakieś sceny erotyczne :?: :-) bo jeśli tak, to dziewczyn są jak najbardziej potrzebne. :-)

Płetwa 
Kapitan

Wysłany: 2010-02-18, 01:32   

Większość Naszości to fanatyczni onaniści (Marsz Onanistów). Są bardzo wierni swoim ideałom i mogą protestować :mrgreen:

Casting na obsadę roli kobiecej odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 20.30 w knajpie Stajenka Pegaza.

Rolę męską obsadzać będzie elita elit a mianowicie Obrońca, który do tej roli przygotowywał się codziennie, przez kilka miesięcy, w pewnym mieszkaniu na Piątkowie, w specjalnie do tego celu przygotowanym pomieszczeniu. :-)

Vika 
Kapitan

Wysłany: 2010-02-18, 10:27   

łeeee a mnie w sobotę nie ma w Poznaniu :-( ale i tak zrobię wiele, by zagrać w tym filmie. Chyba sama napiszę do Jordana. A Obrońcę kiedyś miałam okazję poznać osobiście, jest bardzo miły i spoko :-)

EDIT: wiadomość prywatna do Jordana wysłana, aczkolwiek dziwna rzecz: komunikat był, że wysłało, a potem jak sprawdzałam to w moim elementach wysłanych na skrzynce tego nie było. ;-)

jordan_kiler 
starszy kapral

Wysłany: 2010-02-20, 19:58   

Film "Ostatni skok" opowiada o grupie gangsterów robiących pierwsze kroki w tym fachu. Gangsterzy napadają na bank. W czasie, gdy zmuszają pracowników do oddania im pieniędzy, jeden z pracowników włącza cichy alarm, co powoduje przybycie policji. Gangsterzy biorą piękną zakładniczkę i razem z nią opuszczają bank. Policja oczywiście rozpoczyna pościg. Do pościgu przyłączają się również arabscy terroryści z Al-Kaidy, którzy mieli w tym banku konto i do których należą pieniądze skradzione przez gangsterów. Pieniądze są im potrzebne, bo inaczej nie będą mieli za co robić zamachów bombowych. Na domiar złego, zakładniczka okazuje się kosmitką z planety Kar-Fur i szuka jej za pomocą specjalnej, kosmicznej policji władca planety, który jest jej ojcem! Jak wskazuje fabuła, film należy raczej do gatunku komedii, a sceny erotyczne znajdą się w filmie, jeśli znajdzie się jakaś odważna dziewczyna.

Vika 
Kapitan

Wysłany: 2010-02-20, 21:02   

Ja jestem bardzo odważna :-) i chętnie zostanę tą piekną zakładniczką :-) jak podasz mi maila na priwie to wyślę Ci zdjęcia jak chcesz albo spytaj debila to ci powie, jak wyglądam:) albo jedno i drugie :-) zresztą jeśli chcesz możemy się jakoś osobno umówić, żebyś na żywo mi się bliżej przyjrzał :-) no i jeśli ta propozycja masażu dla kobiet jest nadal aktualna to ja do tego bardzo chętna jestem :mrgreen: :-) ewentualnie jeszcze jak chcesz, to możesz sobie obejrzeć moje fotki na fotce.pl:

http://www.fotka.pl/profil/Vikkula/

junikowo_wies
Chorąży

Wysłany: 2010-03-06, 22:17   

pokaż balony

to ocenimy przydatnosc do scen rozbieranych

Vika 
Kapitan

Wysłany: 2010-03-06, 22:21   

junikowo_wies napisał/a:
pokaż balony

to ocenimy przydatnosc do scen rozbieranych

Oceniać to Ty sobie możesz, ale i tak ostatnie słowo należy do reżysera, czyli Jordana :-P
rozmiar biustu mam 85C jeśli chcesz wiedzieć a jędrność też niczego sobie :-P
a jak chcesz mnie zobaczyć w skąpej bluzeczce to być może pojawię się 20 marca w stajence jak się uda :-P a jak chcesz inny kontakt to napisz na priwa :-) pozdrawiam :-)

junikowo_wies
Chorąży

Wysłany: 2010-03-08, 10:20   

bankowo jako jedyny z tych co mają tu żony nie ide na takie uklady

inni tu obecni pewno na recznym chetnie pojada

btw
zapewne sie pojawimy ale jak wyjdzie amf

suluben 

Wysłany: 2010-03-10, 12:50   

Ibia wychodzi 22 garnca, więc będzie można kreślić wstępny storyboard do dźwiękoobrazu.

junikowo_wies
Chorąży

Wysłany: 2010-03-10, 16:27   

suluben napisał/a:
Ibia wychodzi 22 garnca, więc będzie można kreślić wstępny storyboard do dźwiękoobrazu.

tak mysle ze moze dobrze by bylo nagrac wyjscie
tak jak zawsze bylo w gangu Olsena :mrgreen:

suluben 

Wysłany: 2010-03-10, 16:52   

Haha, doskonały pomysł na prolog :)

Odpowiedz do tematu