Strona Główna naszosc.ok1.pl

• FAQ • Szukaj • Użytkownicy • Grupy
• Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

Poprzedni temat :: Następny temat
Wiara Lecha wspiera politykę Putina
Autor Wiadomość
Płetwa 
Kapitan

Wysłany: 2013-08-14, 21:22   Wiara Lecha wspiera politykę Putina

Na trybunie nr 2 kibice Lecha wywiesili obraźliwe dla naszych sąsiadów Litwinów hasło "Litewski chamie klęknij przed polskim panem"
Wg. Wiary Lecha miało to podobno zwrócić uwagę na problem Polonii na Litwie.
Tak, teraz na pewno Polacy tam będą bardziej szanowani i lubiani.
Polska będzie miała lepsze stosunki z Litwą a Rosjanie na pewno zmartwili się faktem, że Polacy i Litwini to skłócone narody. Oczywiście kibice Lecha są genialni - czy tak myśli się w Poznaniu?
Agenci wpływu. To ludzie mający na celu wpływać na opinię społeczeństw, grup ludzi, by Ci zaczęli działaś w myśl interesów Imprerium Rosyjskiego.
Rosjanie mają w tej dziedzinie wielkie osiągnięcia od wielu stuleci.

Przypomnijmy, że
Polska i Litwa miały unię narodów, walczyły razem przez setki lat przeciwko różnym najeźdźcom, Wilno zostało najechane przez Polaków i zajęte podobnie jak Poznań czy Warszawa przez Niemców. Litwa ma podobne problemy z Rosją, co Polska. Teraz toczy się walka o ich Możejki i port w Kłajpedzie. Zastanawiające jest więc dlaczego Wiara Lecha postanowiła uderzyć w Litwę?

Nie lubię GW ale jestem tak wkurw.. na tych ludzi z Wiary Lecha, bojówki, ultrasów czy ch...wie kogo tam, że proponuję podpisać się pod petycją nielubianej gazety
http://wyborcza.pl/0,133791.html

Oby teraz Lech nie dostał zakazu gry w pucharach.
Ostatnio zmieniony przez Płetwa 2013-08-14, 23:25, w całości zmieniany 3 razy  

suluben 
Ojciec Generał Administrator

Wysłany: 2013-08-16, 10:23   

Problem polega na tym, że kibole myślą głównie kibolsko, a nie politycznie, co jest w sumie logiczne w warunkach pokoju. Gdyby Lech grał z Torpedo Moskwa i wytworzyłby się podobny klimat, to pewnie byłby transparent "Rosyjski chamie...".

Płetwa 
Kapitan

Wysłany: 2013-08-23, 12:43   

WL nie myśli kibolsko, myśli politycznie a przynajmniej miesza się do polityki

Bociek z Op 
kandydat na Ninję

Wysłany: 2013-11-13, 16:30   

suluben napisał/a:
Problem polega na tym, że kibole myślą głównie kibolsko, a nie politycznie, co jest w sumie logiczne w warunkach pokoju. Gdyby Lech grał z Torpedo Moskwa i wytworzyłby się podobny klimat, to pewnie byłby transparent "Rosyjski chamie...".
Nie sądzę, ponieważ z tego, co mi wiadomo Lech ma zgodę ze Spartakiem Moskwa (w razie czego niech mnie skoryguje jakiś kibic Lecha lub ktokolwiek lepiej zorientowany z Poznania lub Wielkopolski (ja jestem z południa i mam tylko ogólnie dostępne informacje w tym temacie a tak w ogóle to nie jestem kibicem ani Lecha ani jakiegokolwiek innego klubu piłkarskiego, ani też żużlowego, koszykarskiego, siatkarskiego, baseballowego, szczypiorniakowego, rugby, footballu amerykańskiego, szachowego czy jakiegokolwiek innego klubu z Polski i reszty świata).
Ostatnio zmieniony przez Bociek z Op 2013-11-13, 16:35, w całości zmieniany 1 raz  

suluben 

Wysłany: 2013-11-13, 23:04   

Jakiś tam przyjazny układ ze Spartakiem ponoć jest. Ale tu można teoretyzować. Trzeba poczekać na mecz Lecha z Torpedo albo Zenitem i jakąś konkretną scysję przy okazji, to wtedy zobaczymy, czy objawi się "rosyjski cham" czy nie...

suluben 

Wysłany: 2013-12-14, 11:45   

Wiara Lecha podaje się ponoć do dymisji od 1 stycznia, ma być nowe stowarzyszenie kibiców, ponoć szefem wszystkich szefów ma być Radosławus Majchrzakovicius. A ja, Euzebiusz VII, wolałbym innego Radosława - on by dobrze zapiał (i nie chodzi tu o Majdanovica)!

Płetwa 
Kapitan

Wysłany: 2015-01-14, 14:29   

Dawno mnie tu nie było. Więc muszę uzupełnić arcydziwny fakt (artefakt), który utkwił w mojej pamięci. Wiara Lecha była widocznie zbyt mało proputinowska, dlatego powstała nowa wierchuszka. Wypełnia dużo aktywniej polecenia cara Putina:
http://poznan.gazeta.pl/p...010128.html?i=1

Odpowiedz do tematu