Strona Główna naszosc.ok1.pl

• FAQ • Szukaj • Użytkownicy • Grupy
• Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

Poprzedni temat :: Następny temat
Dramat posłanki Anny Grodzkiej! Nie ma chętnych na randkę
Autor Wiadomość
Płetwa 
Kapitan

Wysłany: 2012-03-15, 09:30   Dramat posłanki Anny Grodzkiej! Nie ma chętnych na randkę

http://media.wp.pl/kat,10...,wiadomosc.html

Ostatnio w knajpie ktoś coś wspominał, że wolałby Annę Grodzką od minister Joanny Muchy... ;-)
Anna G. (od dwóch lat kobieta) czeka!

suluben 
Ojciec Generał Administrator

Wysłany: 2012-03-15, 12:45   

Kto pierwszy z naszych umówi się na randkę z Anną Grodzką lub Sandrą Wiktorko, ten ma skrzynkę dobrego, prawicowego piwa!

Jabollissimus 
starszy kapral

Wysłany: 2012-03-15, 18:07   

Obawiam się, że nawet skrzynka wódki nikogo nie przekona. :-D

Płetwa 
Kapitan

Wysłany: 2012-03-16, 11:57   

panna bogata, romantyczna i wrażliwa aż się prosi, wódkę i wino dokładają...
tylko patrzeć jak jakiś apsztyfikant się pojawi w konkury

swoją drogą - jak jest Pan i się rozwiódł a potem przemienił się w kobietę to jest teraz panna czy rozwódka, czy rozwodnik? Pytanie do Sulubena, który przeszedł specjalistyczne szkolenie
Ostatnio zmieniony przez Płetwa 2012-03-16, 12:07, w całości zmieniany 1 raz  

jordan_kiler 
starszy kapral

Wysłany: 2012-03-16, 17:05   

Ja, Jordan-Kiler, nie mam pojęcia, ta kwestia mnie przerasta intelektualnie. Idę się napić herbaty, aby złagodzić ból intelektualnego wysiłku.

suluben 

Wysłany: 2012-03-16, 19:02   

To jak Fiat 126p z silnikiem Ferrari - ani to już Fiat, ani też Ferrari. Stuningowana bryka.
Czyli może być stuningowany rozwodnik albo człowiek hybryda albo nowa rasa panów-obojniaków. Jest duże pole do interpretacyjnego popisu.

Vika 
Kapitan

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2012-03-21, 15:20   

Płetwa napisał/a:
panna bogata, romantyczna i wrażliwa aż się prosi, wódkę i wino dokładają...
tylko patrzeć jak jakiś apsztyfikant się pojawi w konkury

swoją drogą - jak jest Pan i się rozwiódł a potem przemienił się w kobietę to jest teraz panna czy rozwódka, czy rozwodnik? Pytanie do Sulubena, który przeszedł specjalistyczne szkolenie

jak dla mnie - to rozwodziątko :mrgreen: ;-) :-D :-P

suluben 

Wysłany: 2012-03-22, 06:31   

O, i to wydaje się być strzał w dziesiątkę. Jak nie w pierwszej i nie drugiej, to w trzeciej osobie należy odmieniać zaistniały przypadek pięknej istoty ludzkiej - stworzenia Boskiego.
Inne przypadki tego samego przypadku: posłaniątko, palikociątko, Anino Grodziątko, ministronko, premierociątko, prezydenciątko, policiątko, lekarządko, prostytuciątko, adwokaciątko, naszościątko... itp.

Jabollissimus 
starszy kapral

Wysłany: 2012-03-22, 17:19   

Naszości nasza. Poślątko to mało. Wiosna to czas miłości wszelakiej! Polityka miłości trwała długo, a jak to się mówi - zima wasza, ale wiosna - wiosna nasza!
Trochę takiego zdrowego szumu proponuję: https://www.facebook.com/events/347338795303437/

Vika 
Kapitan

Wysłany: 2012-03-22, 20:10   

suluben napisał/a:
O, i to wydaje się być strzał w dziesiątkę. Jak nie w pierwszej i nie drugiej, to w trzeciej osobie należy odmieniać zaistniały przypadek pięknej istoty ludzkiej - stworzenia Boskiego.
Inne przypadki tego samego przypadku: posłaniątko, palikociątko, Anino Grodziątko, ministronko, premierociątko, prezydenciątko, policiątko, lekarządko, prostytuciątko, adwokaciątko, naszościątko... itp.

To ja chcę być...naszościątko :-) by the way - chyba jednak zostaję zostaję w Poznaniu i nie przeprowadzam się pod Toruń :-) Trudno byłoby mi Was opuścić, Kochani :-) ;-)

suluben 

Wysłany: 2012-03-23, 06:26   

Vika napisał/a:

To ja chcę być...naszościątko :-) (...)

Tylko nie doprawiaj sobie przyrodzenia męskiego z tej okazji, bo zamiast Viki będzie Vitek, albo Vitko ;)

Vika 
Kapitan

Wysłany: 2012-03-24, 17:46   

suluben napisał/a:
Vika napisał/a:

To ja chcę być...naszościątko :-) (...)

Tylko nie doprawiaj sobie przyrodzenia męskiego z tej okazji, bo zamiast Viki będzie Vitek, albo Vitko ;)

Nie martw się, nie mam zamiaru doprawiać sobie wacka :mrgreen: ;-) :-) :-P pozostanę sobą :mrgreen: :-) ;-) :-D

Nolol 
starszy szeregowiec

Wysłany: 2012-03-27, 00:44   

Wiem. Kochani, wiem. To jest misja kamikadze, nie ma szans na przezycie - zdaje sobie doskonale z tego sprawe. Opuszcze rodzine, wszystkich znajomych i ten swiat, ale wiem, ze warto. Melduje sie do misji. Ja, Nolol, osobiscie zblize sie do Anny Grodzki i poprosze ja/go a randke i zdemaskuje obywatela z palikociarni. W koncu dowiemi sie czym ono jest. Nie! Nie mowcie mi, ze to nie ma sensu. Nie przekonacie mnie! Poswiece sie... Niech sie dzieje wola nieba! Do ataku!

suluben 

Wysłany: 2012-03-27, 09:45   

No właśnie, przyszła wiosna, nowe siły, teoretycznie dobry czas do rozsiewania nasion marchewek miłości. Doskonały moment do rozpoczęcia romantycznej inwazji. Aby już prezes Polskiej Partii Świrów nie musiał śpiewać "Anna Grodzka smutną ma twarz", ale już na stałe o poranku budził nas pieśnią niczym kogut w Mirmiłowie "Jeśli kochałeś się w boskim Leninie, to się zakochasz w Grodzkiej Aninie".

Nolol 
starszy szeregowiec

Wysłany: 2012-03-27, 13:58   

Wszystko jasne! Przeciez to oczywiste! Taktyka obrzydzenia! Powiedzmy, ze Donald to takie NKWD, ktore goni Palikota na froncie do przodu, zeby przypadkiem przez pomylke nie zapomnial byc dnem wszystkiego. Palikot, glupi jak but, nie wiedzial co robic, no bo jak to wyglada... wiec, jakis tam inny mu doradzil: "Szefie, nie badz debilem, wez znajdz kogos glupszego, a jeszcze lepiej transwestyta". Palikot podziekowal, kucnal krotko i wzial sie do dziela. Znalazl potwora i ma swoj osobisty szyld. Z taka obstawa nawet NKWD przestanie go nasladowac!

Ale... Panie Generale, nie liczyl na to, ze kandydat na Ninje z forum Naszosci zniszczy caly plan, porozmawia z pania poslina i w koncu ja przekona, zeby wyszla z partii jak prawdziwy mezczyzna.
Ostatnio zmieniony przez Nolol 2012-03-27, 14:14, w całości zmieniany 1 raz  

suluben 

Wysłany: 2012-04-06, 21:12   

I schował się Stefan w piwnicy ciemnej
by spożyć browar w chłodni przyjemnej
i zdrowie Anny wypić sążniście
i przegryźć powietrza soczyste kiście

Vika 
Kapitan

Wysłany: 2012-04-12, 11:09   

a skąd masz to piwo Grodzkie? dobre jest? ile ma %?

suluben 

Wysłany: 2012-04-12, 12:03   

O ile mnie pamięć nie zawodzi, piwo 'Grodzkie' nabyłem w sklepie typu 'Biedronka' na osiedlu Zwycięstwa w Poznaniu w cenie 1,99zł.
Niestety, aparat foto nie uchwycił puszki piwa z profilu dającego możliwość odczytania zawartości procentowej trunku - sama zaś pozostałość w postaci puszki powędrowała z duchem soczystej ekologii, ku świetlistym bramom bliskiego mi punktu skupu surowców wtórnych.
Co do smaku - mam nadzieję, że własnej roboty soczki Anny Grodzkiej smakują lepiej i znajdzie ona na nie wielorazowego amatora, albowiem piwa Grodzkiego nasz po raz drugi spożywać nie zamierza.

A tutaj ciekawy link do recenzji omawianego w tym wątku browaru

Vika 
Kapitan

Wysłany: 2012-04-12, 13:02   

ooo, wg artykułu ma 5,2 %, to można by spróbować :-)

Jabollissimus 
starszy kapral

Wysłany: 2012-04-14, 17:28   

suluben napisał/a:
piwo 'Grodzkie' nabyłem w sklepie typu 'Biedronka' na osiedlu Zwycięstwa w Poznaniu w cenie 1,99zł.

wz?

Płetwa 
Kapitan

Wysłany: 2012-07-04, 11:13   

Warto wspomnieć coś o przeszłości Anny - dla wielu może to mieć wielkie znaczenie.
Był to działacz studencki i partyjny, który twardo stąpa po ziemi, przeszedł długotrwałe polityczne szkolenie wojskowe i szefował ważnym przedsięwzięciom gospodarczym w czasach Polski Ludowej.
Wygląda na to, że jest to kobieta z charakterem a nie jak wcześniej myśleliśmy naiwna trzpiotka.

http://niezalezna.pl/30616-wielka-mistyfikacja

dla wciąż niezdecydowanych można wspomnieć, że posłanka ma wspaniałego syna Bartosza, który pracuje w kancelarii Senatu. Dziecko już więc odchowane i można tylko skupić się na miłosnych uniesieniach z Anną.

http://www.fakt.pl/Syn-tr...y,134850,1.html
Ostatnio zmieniony przez Płetwa 2012-07-04, 11:35, w całości zmieniany 2 razy  

suluben 

Wysłany: 2013-04-04, 23:12   

Anna odnaleziona w tajemniczym zbiorze papierów:

Odpowiedz do tematu