Strona Główna naszosc.ok1.pl

• FAQ • Szukaj • Użytkownicy • Grupy
• Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziadek Gienek rzucający GW-nem w tablicę :D
Autor Wiadomość
Szociol
Uwaga! Prowokator!

Wysłany: 2010-09-01, 23:39   Dziadek Gienek rzucający GW-nem w tablicę :D

Tak czekałem, czy ktoś z was wrzuci info o staruszku, który jakiś czas temu rzucał gównem w tablicę upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej, ale nie doczekałem się. Uważam jednak, że temat jest wart i godny odnotowania dla historii tego forum. Osobnik, za sprawą którego słoik z fekaliami wylądował na tablicy pod Pałacem Prezydenckim, to 71-letni rencista z Lubelszczyzny, a dokładniej spod Kraśnika. Co jeszcze bardziej nakręca klimat, miał na imię Gienek, aby było zabawniej. :) Być może to agent najemny Gazety Wyborczej albo Platformy. Nie sądzę, żeby sam wpadł na tak "genialny" pomysł. Ciekawe tylko, czy do słoika nasrał jeszcze na swoim kiblu w chacie, czy może już w pociągu podczas podróży do stolicy. :D Moim zdaniem to ogólnie bardzo poczciwy staruszek i pełne poparcie dla tego człowieka. Pofatygował się do Warszawy taki kawał drogi w słusznej sprawie. Przynajmniej chociaż na chwilę odwrócił uwagę "Moherlandu" sterczącego całymi dniami i nocami pod krzyżem. Przy okazji chłopaki z zakładów komunalnych mieli coś do roboty za sprawą czyszczenia tablicy, zamiast się nudzić. Poczułem się zbulwersowany jak dowiedziałem się o abstrakcyjnych zarzutach postawionych mu przez policję świeżo po zamieszaniu, ale na szczęście dzień później za sprawą prokuratury został zwolniony do domu jedynie z zarzutem zbezczeszczenia tablicy. To może wskazywać na delikatną poprawę rzeczywistości prawno-karnej w naszym kraju po odejściu św. p. prezydenta-tyrana, bo "Kaczor" to pewnie od razu przypierdoliłby mu dożywocie.

Poniżej wrzucam bardziej szczegółowe informacje oraz zdjęcia i filmiki o tym jednoosobowym happeningu:
http://www.tokfm.pl/Tokfm..._fekaliami.html
http://www.tokfm.pl/Tokfm..._zwolniony.html
http://timbarimba.salon24...ywiscie-tablica
http://www.wykop.pl/ramka...lice-na-palacu/
http://www.rp.pl/artykul/523842.html

Tak wyglądała obrzucona fekaliami tablica...

A tak sprawca całego incydentu.

Temat poruszyłem głównie dlatego, iż jestem ciekaw waszych opinii w tej kwestii...
Ostatnio zmieniony przez Szociol 2010-09-01, 23:44, w całości zmieniany 2 razy  

suluben 
Ojciec Generał Administrator

Wysłany: 2010-09-02, 10:30   Re: Dziadek Gienek rzucający GW-nem w tablicę :D

Szociol napisał/a:
(...)Poczułem się zbulwersowany jak dowiedziałem się o abstrakcyjnych zarzutach postawionych mu przez policję świeżo po zamieszaniu, ale na szczęście dzień później za sprawą prokuratury został zwolniony do domu jedynie z zarzutem zbezczeszczenia tablicy. To może wskazywać na delikatną poprawę rzeczywistości prawno-karnej w naszym kraju po odejściu św. p. prezydenta-tyrana, bo "Kaczor" to pewnie od razu przypierdoliłby mu dożywocie.(...)

Bez przesady, za Kaczora pewnie też by się rozeszło po kościach. Ale z drugiej strony, warto zastanowić się, co w podobnej sprawie uczyni przyszły prezydent Jordan-Kiler, który na razie ma w programie wyborczym wpisane "Kara śmierci dla zoofilów", ale określone paragrafy mogą też objąć kałofilów i tym samym drogą synonimizacji określić stosunek pałacu do gówna w ogóle.

Vika 
Kapitan

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2010-09-02, 13:02   

Szociol znowu plujesz nienawiścią...a potem innym zarzucasz nietolerancję, jak sam atakujesz 1wszy.

junikowo_wies
Chorąży

Wysłany: 2010-09-02, 13:49   

ty Szociol a mozesz cos wiecej napisac o tym gosciu z granatem ?

Szociol
Uwaga! Prowokator!

Wysłany: 2010-09-02, 17:37   

suluben napisał/a:
Bez przesady, za Kaczora pewnie też by się rozeszło po kościach. Ale z drugiej strony, warto zastanowić się, co w podobnej sprawie uczyni przyszły prezydent Jordan-Kiler, który na razie ma w programie wyborczym wpisane "Kara śmierci dla zoofilów", ale określone paragrafy mogą też objąć kałofilów i tym samym drogą synonimizacji określić stosunek pałacu do gówna w ogóle.

Ten pomysł akurat popieram i całkowicie z nim się zgadzam. Dla zoofila krzesło elektryczne jest jak najbardziej na miejscu, a oprócz tego program Jordana-Kilera proponowałbym wzbogacić jeszcze o uprzednie tortury (wyrywanie paznokci, obcinanie palców, wydłubywanie oczu, obcinanie chuja itp.) przed wykonaniem kary śmierci. :)

Vika napisał/a:
Szociol znowu plujesz nienawiścią...a potem innym zarzucasz nietolerancję, jak sam atakujesz 1wszy.

Uważam, że nie możemy mówić tu o jakiejkolwiek nienawiści... Przytoczyłem ten wątek w aspekcie komicznym jako zabawną ciekawostkę, a nie z nienawiści do kogoś.

junikowo_wies napisał/a:
ty Szociol a mozesz cos wiecej napisac o tym gosciu z granatem ?

Oczywiście. Ten gość przyszedł w okolice krzyża ubrany w strój wojskowy z prawdziwym granatem i otwartą zawleczką. Jednakże jak się później okazało, granat w ogóle nie był szkodliwy, ponieważ nie miał w sobie ani zapalnika, ani też ładunku wybuchowego. Nieznane są motywy działania tego faceta, tym bardziej, że sam sprawca zamieszania nie był w stanie logicznie wytłumaczyć, co chciał przez to osiągnąć, choć prawdopodobnie chodziło mu tylko o nastraszenie zebranych wokół krzyża osób. Tym samym prokuratura, uznając jego zachowanie jako nieszkodliwe społecznie, nie postawiła mu żadnych zarzutów i podobnie jak w przypadku opisanego wyżej dziadka, on również został zwolniony do domu.

Więcej info:
http://warszawa.gazeta.pl...to_za_malo.html

Filmik:
http://wiadomosci.gazeta....ezydenckim.html

Fotki:

Zatrzymany mężczyzna...

i jego granat.
Ostatnio zmieniony przez Szociol 2010-09-02, 17:39, w całości zmieniany 1 raz  

Sąsiad 
plutonowy

Wysłany: 2010-09-02, 19:19   

Szocioł szkoda że na łeb ci nie nasrał, chociaż podejrzewam że nawet to by ci nie pomogło samotny człowieku

Vika 
Kapitan

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2010-09-03, 02:06   

Szociol napisał/a:
Vika napisał/a:

Uważam, że nie możemy mówić tu o jakiejkolwiek nienawiści... Przytoczyłem ten wątek w aspekcie komicznym jako zabawną ciekawostkę, a nie z nienawiści do kogoś.
Cytat:

mowilam o tym co na gg mi napisales
Ostatnio zmieniony przez Vika 2010-09-03, 02:06, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu