Strona Główna naszosc.ok1.pl


• FAQ • Szukaj • Użytkownicy • Grupy
• Rejestracja • Zaloguj • Album • Download
Znalezionych wyników: 123
naszosc.ok1.pl Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kluby piłkarskie, gdzie czuje się komunizm lub lewackość
Szociol

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 13030

PostForum: Polityka   Wysłany: 2010-11-26, 02:45   Temat: Kluby piłkarskie, gdzie czuje się komunizm lub lewackość
Płetwa napisał/a:
Dziwne, że gwiazda jest biała a nie czerwona.
W sumie to dobry klub dla Szociola - z rodowodem milicyjno-komunistycznym, z zacięciem nazistowso-faszystowskim (nienawidzą Żydów, którymi Cracovia chętnie się nazywa) a przy tym socjalistyczny, no i to klub nożowników. Szociol to Wiślak.
...?


No i dobrze trafiłeś łosiu. W sumie niewiele mam do Wisły. Nie trawię ich tylko ze względu na to, że jest kosa z Lechem, a tak to większych zastrzeżeń nie mam. To o czym wspomniałeś należy zaliczyć do kategorii plusów. Co do Cracovii to analogicznie jak w powyższym przypadku toleruję ich tylko ze względu na zgodę z Lechem. Poza tym Cracovia jest skazana na żydostwo ze względu na swoją historię, ale kibice "Craxy" już zdążyli się z tym pogodzić i znakomicie potrafią to obrócić przeciwko kibicom innych klubów, którzy ciągle im to wypominają. Z mojego punktu widzenia optymalnym rozwiązaniem byłaby zgoda obu klubów i tego bym sobie życzył, ale tradycja związana z pierdoleniem o świętej wojnie i innych popierdółkach sprawia, że są to marzenia ściętej głowy. A przecież fajnie byłoby pojechać do Krakowa i na legalu polansować się w barwach i chlać gdzie popadnie z jednymi i drugimi.
Jednocześnie należałoby zwrócić uwagę na pewien istotny fakt w kontekście pojednania tych klubów, co najlepiej zobrazuje ta oto grafika:


Cracovia i Wisła to tylko jeden z przykładów!
Jedno miasto i JEDNA nienawiść przeciwko sobie!
Więc ZJEDNOCZMY SIĘ, BY ZNISZCZYĆ TYCH, DLA KTÓRYCH KRAJ NIE ZNACZY NIC! NIE WOLNO NAM ZAPOMNIEĆ, ŻE DOBRO OJCZYZNY TO NAJWAŻNIEJSZA RZECZ! JEDNOŚĆ WSZYSTKIM DROŻYNOM POLSKIM! W IMIĘ PIŁKI I NASZEJ OJCZYZNY! Oczywiście NIE KAŻDY MUSI SIĘ Z TYM ZGADZAĆ...

Cytat:
Rodowód komunistyczny - tak ale kibice Legii w walce z ITI pokazali swoją prawicowość w walce z postkomuną, więc w sumie to ja nie wiem jak to jest z nimi

I co z tego? Nieważne czy komunistyczny, czy prawicowy. Leg(ł)a to leg(ł)a - największe zło i tyle, więc nad czym jeszcze tu się rozwodzić... Poza tym nie mieszaj polityki z piłką nożną.

AMFIBIA napisał/a:
Ubek jest szefem ochrony, kibice przyjezdni są tam traktowani jak bydło... A co do kibiców (L), to tylko pogratulować takiej współpracy

Zgadzam się.

Płetwa napisał/a:
AMFIBIA napisał/a:
z ITI U nas ochroną zajmuje się Henryk Szlachetka, ale raczej się nie napracuje bo kibice się sami pilnują.

Henryk Szlachetka
Dyrektor ds. Organizacji i Bezpieczeństwa

Wiek: 50 lat
Stan Cywilny: żonaty - Ewa
Dzieci: Michał, Joanna, Agnieszka
Wykształcenie: Wyższe, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Hobby: muzyka, sport rekreacyjny, narty
W Lechu od: czerwiec 2006r
Henryk dobrze, że lubi narty i rekreację a nie brutalne sporty walki czy strzelectwo Nie mówię, że był w SB ale z tego co tu o nim napisałeś nie wynika z tego nic w tej materii. Skoro kibice pilnują się sami to po co ochrona? Legia jest z gruntu be ale jednak warto zauważyć, że wielu ich kibiców przeciwstawiało się ITI i ich transparenty patriotyczne, m.in. o Powstaniu Warszawskim świadczyły o patriotycznym wychowaniu.

Tak się przeciwstawili, że teraz z nimi kolaborują.

Płetwa napisał/a:
Jest kolejny sk...ały klub.
To Livorno...


Takie oto oprawy można tam podziwiać:


Jacy durni są ci Włosi. Z podobnymi rzeczami spotkałem się w Hiszpanii. G...wiedzą na temat komunizmu, ZSRR itp. a flagi wywieszają, emancypują się na buntowników. Ciemnogród

Daj se spokój już gościu, bo tylko się ośmieszasz frustracie. Wszędzie doszukujesz się intryg i jak taki koń z klapkami na oczach tylko śledzisz, gdzie jest jakiś wątek komunistyczny. Jak "Kaczka" żyjesz przeszłością, a nie teraźniejszością. Niech kibice poszczególnych klubów czy to polskich, czy zagranicznych mają takie przekonania, jakie uważają za słuszne. Właśnie dobrze i bardzo mądrze robią, że kreują się na buntowników, bo rewolucja zawsze jest mile widziana. Nie należy kibica traktować jak wroga politycznego tylko dlatego, że wywiesza jakiś transparent z sierpem i młotem, tudzież czerwoną gwiazdą albo ma takie, a nie inne przekonania. Zatem bądź tak łaskawy nie obrażać kibiców za ich poglądy. Poza tym jakbyś nie wiedział to Italiańcy od dawna mieli wiele wspólnego z Rosją, chociażby przyłączając się do "Ententy" w czasie I wojny światowej, a później ponownie wchodząc w układ z ZSRR podczas II wojny światowej, jak upadła już OŚ. Hiszpanie natomiast od zawsze mieli skłonności do kolaboracji z hitlerowskimi Niemcami. Zresztą mówiłem Ci k***a, żebyś nie wprowadzał polityki na stadiony. W ogóle uważam, że należy wypierdolić ten temat z działu "Polityka" do innego (np. sportowego) albo całkiem go wyjebać z forum.

debil napisał/a:
Co do Henryka Szlachetki, to niestety jego przeszłość jest z okolic tych najgorszych:( Wcześniej czy później stanie się to głośne.

Generalnie nic do niego nie mam. Wiadomo, że współpracował ze służbami, ale jest takim samym człowiekiem, jak każdy inny. Poza tym kilka razy wpuścił mnie na mecz za free więc jest spoko. :)
  Temat: Manifestacja w sprawie Zakajewa i Czeczenii sobota 13.00.!
Szociol

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 11392

PostForum: Naszość   Wysłany: 2010-09-28, 19:57   Temat: Manifestacja w sprawie Zakajewa i Czeczenii sobota 13.00.!
Słuszna uwaga! Nieznajomość prawa niestety szkodzi i to nie tylko organom władzy czy ścigania, ale konsekwencją tego jest to, iż odbija się to później na nas, a więc w tym przypadku na osobach biorących udział w omawianej tu akcji. Również jestem zdania, że manifestacje spontaniczne, ze względu na swój charakter i nagły sposób planowania i organizowania, nie powinny podlegać uprzedniej rejestracji w jakiejkolwiek instytucji. Po raz kolejny mentownia wtrąca się niepotrzebnie między wódkę a zakąskę, a więc tam, gdzie tak na dobrą sprawę są całkowicie zbędni. Najwyraźniej mundurowym się nudzi, co aż dziwne, że nie mają zgłoszeń w sprawach przestępstw o wysokiej randze. Ciekawe ile jeszcze takich pisemek dotrze do każdego z nas... ;> Jeżeli będą one spływać na masową skalę to chyba najlepszą odpowiedzią będzie kolejna pikieta, tym razem wymierzona bezpośrednio w odpowiedzialny za to organ. Coś na wzór sprawy sopockiej - najpierw akcja w Sopocie, a później happening w obronie oskarżonych. Akcja-reakcja ;)
  Temat: Dziadek Gienek rzucający GW-nem w tablicę :D
Szociol

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8185

PostForum: Abstrakcje   Wysłany: 2010-09-02, 17:37   Temat: Dziadek Gienek rzucający GW-nem w tablicę :D
suluben napisał/a:
Bez przesady, za Kaczora pewnie też by się rozeszło po kościach. Ale z drugiej strony, warto zastanowić się, co w podobnej sprawie uczyni przyszły prezydent Jordan-Kiler, który na razie ma w programie wyborczym wpisane "Kara śmierci dla zoofilów", ale określone paragrafy mogą też objąć kałofilów i tym samym drogą synonimizacji określić stosunek pałacu do gówna w ogóle.

Ten pomysł akurat popieram i całkowicie z nim się zgadzam. Dla zoofila krzesło elektryczne jest jak najbardziej na miejscu, a oprócz tego program Jordana-Kilera proponowałbym wzbogacić jeszcze o uprzednie tortury (wyrywanie paznokci, obcinanie palców, wydłubywanie oczu, obcinanie chuja itp.) przed wykonaniem kary śmierci. :)

Vika napisał/a:
Szociol znowu plujesz nienawiścią...a potem innym zarzucasz nietolerancję, jak sam atakujesz 1wszy.

Uważam, że nie możemy mówić tu o jakiejkolwiek nienawiści... Przytoczyłem ten wątek w aspekcie komicznym jako zabawną ciekawostkę, a nie z nienawiści do kogoś.

junikowo_wies napisał/a:
ty Szociol a mozesz cos wiecej napisac o tym gosciu z granatem ?

Oczywiście. Ten gość przyszedł w okolice krzyża ubrany w strój wojskowy z prawdziwym granatem i otwartą zawleczką. Jednakże jak się później okazało, granat w ogóle nie był szkodliwy, ponieważ nie miał w sobie ani zapalnika, ani też ładunku wybuchowego. Nieznane są motywy działania tego faceta, tym bardziej, że sam sprawca zamieszania nie był w stanie logicznie wytłumaczyć, co chciał przez to osiągnąć, choć prawdopodobnie chodziło mu tylko o nastraszenie zebranych wokół krzyża osób. Tym samym prokuratura, uznając jego zachowanie jako nieszkodliwe społecznie, nie postawiła mu żadnych zarzutów i podobnie jak w przypadku opisanego wyżej dziadka, on również został zwolniony do domu.

Więcej info:
http://warszawa.gazeta.pl...to_za_malo.html

Filmik:
http://wiadomosci.gazeta....ezydenckim.html

Fotki:

Zatrzymany mężczyzna...

i jego granat.
  Temat: sprawa gdańska
Szociol

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 1372

PostForum: Piłka nożna   Wysłany: 2010-09-02, 16:45   Temat: sprawa gdańska
suluben napisał/a:
I po co się chwalisz przed potencjalną sprawą - jeszcze Sąd okaże się wiernym czytelnikiem forum i dowalą Ci 300 lat pracy społecznej przy pomnikach przyrody za demolowanie gałęzi.

Raczej wątpię żeby sąd miał czas przeglądać tego typu fora, tym bardziej, że ze samą sprawą guzdrali się prawie 2 lata. Zresztą tu nawet nie ma nazwisk. Poza tym ja nawet teraz mogę iść u siebie na osiedlu na komendę i powiedzieć, że zajebałem kogoś ze skutkiem śmiertelnym, a i tak niczego mi nie będą mogli zrobić, póki mi nie udowodnią czynu. A jeśli chodzi o gałąź to nie można mówić o żadnej dewastacji, bo leżała ona osamotniona w błocie, więc i tak prędzej czy później spróchniałaby bezpamiętnie, a tak przynajmniej na coś się przydała. :)

suluben napisał/a:
Vika napisał/a:
to co Szociol pójdzie do więzienia?Eee, bez przesady. Praca społeczna to nie więzienie. No chyba, ze nasz bohater będzie się stanowczo domagał zamiany kary w postaci odpracowania godzin na karę pozbawienia wolności w pierdlu. Różne są przypadki, co kto lubi

Ten pomysł zdecydowania odpada. Raczej nie zaliczam się do tych przypadków. :p
  Temat: sprawa gdańska
Szociol

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 1372

PostForum: Piłka nożna   Wysłany: 2010-09-02, 00:00   Temat: sprawa gdańska
Zaczynają spływać wyroki nakazowe z Sądu Rejonowego Gdańsk-Południe. Chodzi o pamiętną sprawę z Traugutta podczas meczu Kolejorza z Betoniarą jesienią 2008 roku. Dla przypomnienia, wywiązała się wówczas regularna bójka na stadionie Lechii, którą w głównej mierze nakręcili chuligani Arki Gdynia, którzy specjalnie na tę okazję dzień wcześniej zakopali w ziemi śrubokręty, naznaczając na piasku "miejsce przechowania" znakiem "X", aby przed meczem można było poluzować śruby w płocie oddzielającym sektor przyjezdnych od sektorów miejscowych, by łatwo można było go rozjebać podczas meczu. :) Po incydencie wywieziono nas na komisariat policji, gdzie trzepano prawie do rana. Wcześniej oberwało się kilka razy z pałki. Opieszałość gdańskiej prokuratury w całym postępowaniu spowodowała, że dopiero teraz, prawie po dwóch latach od całego incydentu "dymiące" wówczas osoby dostają wyroki nakazowe, w tym także ja. Co ciekawe, sprawa była rozpatrywana w trybie niejawnym bez uprzedniej rozprawy sądowej, w związku z czym przychodzą do nas od razu chamsko całe wyroki w kopercie. Jeżeli chodzi o mnie, to dostałem karę ograniczenia wolności na 6 miesięcy w postaci nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 32 godzin miesięcznie. Jednakże już wysłałem sprzeciw do prokuratury, ponieważ chcę mieć normalną wagę na sali sądowej w trybie jawnym, a nie jakieś gówno żeby mi w kopercie przychodziło do domu, tym bardziej, że są duże szanse wygrania sprawy. Ponoć są bardzo nikłe dowody, gdyż tak się szczęśliwie złożyło, że w tamtym dniu wyjebał im monitoring na stadionie, więc raczej żadna kamerka nie uchwyciła tego, jak jeden beton dostał ode mnie z gałęzi w łeb.
  Temat: Dziadek Gienek rzucający GW-nem w tablicę :D
Szociol

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8185

PostForum: Abstrakcje   Wysłany: 2010-09-01, 23:39   Temat: Dziadek Gienek rzucający GW-nem w tablicę :D
Tak czekałem, czy ktoś z was wrzuci info o staruszku, który jakiś czas temu rzucał gównem w tablicę upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej, ale nie doczekałem się. Uważam jednak, że temat jest wart i godny odnotowania dla historii tego forum. Osobnik, za sprawą którego słoik z fekaliami wylądował na tablicy pod Pałacem Prezydenckim, to 71-letni rencista z Lubelszczyzny, a dokładniej spod Kraśnika. Co jeszcze bardziej nakręca klimat, miał na imię Gienek, aby było zabawniej. :) Być może to agent najemny Gazety Wyborczej albo Platformy. Nie sądzę, żeby sam wpadł na tak "genialny" pomysł. Ciekawe tylko, czy do słoika nasrał jeszcze na swoim kiblu w chacie, czy może już w pociągu podczas podróży do stolicy. :D Moim zdaniem to ogólnie bardzo poczciwy staruszek i pełne poparcie dla tego człowieka. Pofatygował się do Warszawy taki kawał drogi w słusznej sprawie. Przynajmniej chociaż na chwilę odwrócił uwagę "Moherlandu" sterczącego całymi dniami i nocami pod krzyżem. Przy okazji chłopaki z zakładów komunalnych mieli coś do roboty za sprawą czyszczenia tablicy, zamiast się nudzić. Poczułem się zbulwersowany jak dowiedziałem się o abstrakcyjnych zarzutach postawionych mu przez policję świeżo po zamieszaniu, ale na szczęście dzień później za sprawą prokuratury został zwolniony do domu jedynie z zarzutem zbezczeszczenia tablicy. To może wskazywać na delikatną poprawę rzeczywistości prawno-karnej w naszym kraju po odejściu św. p. prezydenta-tyrana, bo "Kaczor" to pewnie od razu przypierdoliłby mu dożywocie.

Poniżej wrzucam bardziej szczegółowe informacje oraz zdjęcia i filmiki o tym jednoosobowym happeningu:
http://www.tokfm.pl/Tokfm..._fekaliami.html
http://www.tokfm.pl/Tokfm..._zwolniony.html
http://timbarimba.salon24...ywiscie-tablica
http://www.wykop.pl/ramka...lice-na-palacu/
http://www.rp.pl/artykul/523842.html


Tak wyglądała obrzucona fekaliami tablica...


A tak sprawca całego incydentu.

Temat poruszyłem głównie dlatego, iż jestem ciekaw waszych opinii w tej kwestii...
  Temat: Unia Swarzędz - Pogoń Szczecin!!!
Szociol

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 7249

PostForum: Piłka nożna   Wysłany: 2010-08-30, 20:24   Temat: Unia Swarzędz - Pogoń Szczecin!!!
AMFIBIA napisał/a:
Szociol miałeś coś wspólnego z tym transem?

Nie, nie miałem, ale pomysł dość oryginalny i całkiem zabawny hehe. Najbardziej jednak rozbawiło mnie jak przeczytałem następnego dnia w Głosie Wielkopolskim, że mecz sędziował sędzia z Drezdenka hahahaha. :D Moim zdaniem najzabawniejsza informacja z meczu. :)

Widzę moi drodzy aptekarze, że z troski o mnie szykujecie dla mnie jakieś antydepresanty, ale uspakajam Was, że raczej nie będą potrzebne. Co prawda przez ostatnie dni miałem depresję, ale depresję alkoholową. Dlatego nie odpisywałem przez tyle czasu. Jak już to bardziej jakieś środki na kaca przydałaby się. W każdym bądź razie po środowym pijaństwie, już w czwartek miało miejsce kolejne, zarówno przed meczem Lecha z Dnieprem, jak i po meczu. Co więcej po meczu trafiliśmy na balety do Al-Mirage na Nowowiejskiego, gdzie spaliliśmy fajkę wodną, ale pod wpływem alkoholu i tym samym braku panowania nad sobą, narobiliśmy tam gnoju i bydła. Co ciekawe, zamiast zakazu, dostaliśmy od barmana zaproszenie na następny raz, który stwierdził, że lepsi tacy klienci niż żadni i w związku z tym, że jest teraz sezon ogórkowy i tym samym jest mało klientów, będziemy mile widziani następnym razem. <lol> Natomiast w piątek byłem zaproszony na wystawę sztuki birmańskiej, gdzie uraczyłem się za darmo drogim winem (normalnie koszt butelki około 600 zł). :) W sobotę zaś wyszło tak, że odbywało się pijaństwo nad Maltą, a wczoraj jeszcze raz to samo, tylko że podczas pikniku w "Pszczółkach" (skansen pszczelarski w Swarzędzu). W sumie dopiero dziś trzeźwieję. Na razie żadnego piwa przez cały dzień. Ciekawe ile wytrzymam... :)

Co ważne, po ostatnich meczach piłki nożnej znacznie poprawiła mi się równowaga psychiczna i samopoczucie, a decydujący wpływ na to miał awans Lecha po meczu z Dnipro oraz piątkowe zwycięstwo Bełchatowa na Ł3 w meczu z legŁą. :) Szkoda tylko trochę wczorajszej porażki Lecha z Jagiellonią. Widać, że trener Probierz i Franek "łowca bramek" to fachowcy pierwszej klasy.
  Temat: Wielki Powrot Do Poznania - Parapetowka LAZARZ...
Szociol

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3301

PostForum: Naszość   Wysłany: 2010-08-30, 20:05   Temat: Wielki Powrot Do Poznania - Parapetowka LAZARZ...
Zgłaszam swoją obecność na 100%! :) Jako alkoholowy agent ze Służb Bezpieczeństwa dopilnuję, aby nikt nie trafił na "ciacha" wspomnianego w powyższym poście, zwanego również (ciach!!!) :p
  Temat: Unia Swarzędz - Pogoń Szczecin!!!
Szociol

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 7249

PostForum: Piłka nożna   Wysłany: 2010-08-26, 13:42   Temat: Unia Swarzędz - Pogoń Szczecin!!!
Potwierdzam. Odbiór nagrody proponuję w sobotę, a będzie nią prawdopodobnie 0,5 l Biznesowej. ;) Miejsce transakcji do ustalenia. Pełnoprawnym właścicielem flaszki jest od tej pory Amfibia i on zadecyduje w jaki sposób zostanie ona spożytkowana. Jak będziecie grzeczni to może poleje po strzale każdemu z was / nas. ;]

Jeżeli chodzi o sam mecz, wynik jak wiadomo chooyowy na maxa, a na stadionie bardzo piknikowo. Na obstawę meczu ściągnięto z Poznania spółkę ochroniarską Rak-Service, która pilnowała porządku na meczach Warty na wiosnę w "ogródku", a oprócz tego sektor gości pilnowały cały czas na koniach białe kaski i nie zabrakło nawet armatki wodnej. Wśród nieco ponad 50-osobowej ekipy przyjezdnych, tylko jedna osoba miała szalik i tylko jeden spaślak miał na sobie jakąś zapyziałą bordową koszulkę Pogoni. Tak więc nie było na co właściwie polować, a zresztą samo podejście pod sektor paprykarzy było praktycznie niemożliwe za sprawą licznych zasieków czy to naturalnych, czy też sztucznych.

Chyba podaję się po tym meczu do dymisji:
- 0-4 dla Pogoni, przy żadnym celnym strzale na bramkę ze strony Unii;
- stary wyjadacz Moskalewicz przyprawił mnie o stan depresji strzelając hat-tricka;
- żadnego obitego śledziowego ryja;
- żadnego skrojonego fanta.
Statystyka meczu mówi sama za siebie. :/
Przytulić Szociolka na pocieszenie. :(

Powody do optymizmu:
1) Awans Żiliny w meczu ze Spartą (mściwy Szociol ma powody do radości, że odpadnięcie Lecha z LM zostało pomszczone i pepiki zostały wyjebane :D ). Walter stawiasz piwo za poprawne wytypowanie awansu w tym dwumeczu! ;) - giełda fantowo-alkoholowa obraca się w najlepsze - piwko tu, flacha tam, a ja alkohole wszystkie znam :)
2) Już dziś kolejny mecz o życie i okazja do odbudowania dobrego nastroju meczowego: rewanżowe spotkanie Lecha z Dnipro DnieproHUJOVSK w barażach o LE! Przypominam, że mecz odbędzie się o 20:15 przy Bułgarskiej i wszystkich zachęcam do pofatygowania się dziś na Stadion Miejski. Kolejorz ma spore szanse na awans, a dodatkowo niewykluczone, że w następnej rundzie Pucharu Polski Lech trafi na Pogoń i pomści wczorajszą porażkę Unii. :)
  Temat: Unia Swarzędz - Pogoń Szczecin!!!
Szociol

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 7249

PostForum: Piłka nożna   Wysłany: 2010-08-25, 01:32   Temat: Unia Swarzędz - Pogoń Szczecin!!!
suluben napisał/a:
O, Prezes się obudził ze snu letniego. I to od razu na mecz podwyższonego ryzyka

No tak obudził i to faktycznie w najmniej spodziewanym momencie. Jak twierdzi, ostatnie tygodnie postanowił spędzić w spokoju i samotności na działce, popijając sobie spokojnie piwka i gorzałę, izolując się od całego świata. Tymczasem jutro z samego rana, a właściwie to już dziś, mamy z Prezesem misję jechać do Dusznik. Nie wiem po co, czy na panienki, czy celem zrealizowania jakichś innych prezesowych interesów, ale Prezes zdeklarował się pokryć koszty paliwa przejazdu w obie strony, więc to chyba coś ważnego dla niego. :D Jednakże już o godzinie 14 moja Pumcia zostanie odstawiona przeze mnie (jeszcze w stanie trzeźwym) na parking pod moim blokiem, a już od godziny 15 zacznę przyjmować na rynku w Swarzędzu moich gości (już w stanie minimalnie nietrzeźwym, bo w super nietrzeźwym będę dopiero na meczu lub niedługo po jego zakończeniu).

Oto program jutrzejszej imprezy:
1) Gdy na swarzędzkim ratuszu wybije godzina 15:00 czasu swarzędzkiego-środkowoeuropejskiego (dla niewtajemniczonych 15:00 czasu ogólnego środkowoeuropejskiego), na rynku nastąpi powitanie i przyjęcie przeze mnie gości. Jest to najbardziej charakterystyczny punkt miasta, więc nikt nie powinien mieć problemów z dotarciem na zbiórkę.
2) Spożywanie piwa w miarę szybkim tempie w pubie na rynku.
3) Przejście do Żabki znajdującej się na przeciwległym końcu rynku, celem zakupienia piwa na drogę.
4) Godz. 15:45 - zbiórka pod ratuszem w samym sercu rynku.
5) Przemarsz z rynku na stadion połączony z nadzieraniem mordy - w trakcie pochodu można śpiewać piosenki o Unii, o Kolejorzu, można też "rzucać mięsem" na Pogoń (czas trwania około 10 minut).
6) Godz. 16:00 - dotarcie pod stadion, szybkie piwko przed wejściem na obiekt, zaopatrzenie się w wejściówki na mecz.
7) Godz. 16:30 - wejście na stadion, rozpoznanie sytuacji i oczekiwanie na początek spotkania.
8) Godz. 17:00 - rozpoczęcie meczu, w czasie jego trwania kibicowanie Unii ukierunkowane jednak na bluzganie Pogoni, rzucanie śmiesznych tekstów w celu rozbawienia miejscowych, w międzyczasie picie poprzez zaopatrywanie się w piwka w klubowej kawiarence (cena 5 zł).
9) Po zakończeniu meczu (godz. 19:00 pod warunkiem zakończenia się meczu w regulaminowym czasie lub 20:00 w przypadku dogrywki i ewentualnej serii rzutów karnych) powrót na rynek lub zjechanie do mnie na osiedle celem dalszego alkoholizowania się.
10) Godzina nieznana - pożegnanie się i rozjazd gości do swoich domostw.

Proszę wszystkich o zdyscyplinowanie, by udało się zrealizować wszystkie punkty programu. Przez cały czas trwania imprezy należy zachować czujność i rozwagę - to nie jest lightowe zebranie Naszości, gdzie każdy robi se co chce, idąc pod most lub na balety albo chlejąc gdzie popadnie. To, że planujemy spędzić ten czas w atmosferze piknikowej nie oznacza, że wróg nie będzie chciał nam jeszcze bardziej umilić tego popołudnia, oklepując ryj mniej ogarniętym lub spitym członkom imprezy. Jednocześnie zaznaczam, iż nie ma żadnego wycofywania się (powiem wprost: spierdalania!) z pola bitwy w razie jakichkolwiek incydentów z paprykarzami, czy to na stadionie, czy poza nim. Pogoń to jest obecnie zżulona ekipa ochlejtuchów i wcale nie trzeba się ich bać. Zależy mi, żeby każdy był zadowolony z tych jednodniowych wczasów w Swarzędzu, więc prosiłbym o nieprzyprawianie mnie o dodatkowe siwe włosy na łbie podczas tego melanżu, bo już sama organizacja imprezy jest dla mnie wystarczająco stresująca. Najlepiej po prostu stosować się do zaleceń organizatora (czyli mnie :P ), a wtedy będzie wszystko dobrze. Apeluję też do wszystkich, aby każdy zorientował się jak wygląda sprawa z jego powrotem do domu - nie wiadomo, o której skończymy pić, więc żeby czasem nikt nie płakał najebany na przystanku autobusowym w środku nocy, że nie ma powrotu do domu.

Życzę udanej imprezy! ;)
  Temat: Unia Swarzędz - Pogoń Szczecin!!!
Szociol

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 7249

PostForum: Piłka nożna   Wysłany: 2010-08-24, 16:03   Temat: Unia Swarzędz - Pogoń Szczecin!!!
Flaszka oczywiście będzie, pod warunkiem, że na mecz przyjedzie faktycznie 50 paprykarzy - niewykluczone, że wielu wpierdoli się na chama do klatki gości, tudzież nawet na nasze sektory.

Szczegółowa informacja na temat meczu ze strony Unii Swarzędz:
http://www.sksunia.pl/ind...olski&Itemid=78

Jeżeli chodzi o najważniejsze informacje, mecz odbędzie się już jutro o godzinie 17:00! Cena biletów na ten mecz wynosi 15 zł dla wszystkich, zarówno dla miejscowych, jak i kibiców Pogoni. Być może uda mi się "moją grupę wycieczkową" wprowadzić za darmo, ale daję na to tylko 30% szans, więc wszyscy chętni, którzy chcą przyjechać na ten mecz, niech od razu lepiej nastawią się, że wyjadą ze Swaja co najmniej o 15 zł lżejsi. Dodatkowo przy zakupie biletu będzie trzeba podać PESEL i numer serii dowodu osobistego. Co ciekawe i dość zabawne, ale z drugiej strony całkiem logiczne, mecz ten został uznany za mecz podwyższonego ryzyka!

Oto lista znakomitych gości, którzy potwierdzili swoją obecność na imprezie, i których będę miał przyjemność gościć w to niezwykle ciekawie zapowiadające się środowe popołudnie:
- Marcin "Obama" - nieoficjalny prezydent Miasta i Gminy Swarzędz; po kilku miesięcznej kosie z tym człowiekiem doszliśmy do porozumienia, a motywem przewodnim było zjednoczenie swoich sił dla wspólnego dobra, jakim oczywiście jest mecz Unii z Pogonią; w obawie przed niewystarczającym oporem ze strony miejscowych, postanowiliśmy zawrzeć rozejm celem ratowania honoru miasta;
- LISEK - mój bardzo dobry kolega z Kolejorza;
- Krzychu z Łazarza - mój dobry znajomy z dzielnicy Łazarz, na co dzień chuligan Kolejorza.

Lista rezerwowa (osoby, które podejmą decyzję jutro o swoim ewentualnym przyjeździe na mecz do Swarzędza):
- dla niektórych znany, dla innych mniej, Nożownik z Wildy;
- znany wszystkim Prezes;
- Rufio - chuligan z Polonii Bytom.

Lista osób mile widzianych podczas jutrzejszego meczu:
- Waldi;
- Walter;
- Zyziu;
- DjTideey;
- Amfibia;
- Bocian II;
- Inżynier-Magister Jojo;
- junikowo_wieś;
- Ys;
- Jarys;
- Płetwa (niech Ci będzie prawicowcu jeden);
- Vika (również niech Ci będzie Ty "metalowa-chuliganko";))

Oczywiście mile widziane są również wszystkie pozostałe osoby, czytające ten temat, pod warunkiem, że nie są kibicami wiadomo jakiego klubu. Naprawdę śmiało zgłaszać się i nie zastanawiać zbytnio. Wbrew informacjom przytoczonym przez Amfibię za portalami Pogoni, mamy realną szansę awansować. Pogoń jest rozbita po ostatnich wpadkach ligowych, a pierdolnięcie ich w meczu pucharowym jeszcze większego gnoju i burdelu narobi w tym klubie. W międzyczasie zwolniono w Pogoni trenera Piotra Mandrysza, którego zastąpił były paprykarz i wiślak, Maciej Stolarczyk. My za to mamy bramkostrzelnego Murzynka z Demokratycznej Republiki Konga na okazji :) , a na lewej obronie gra mój kolega Michał Stawiński. Proponuję spotkać się jutro już o godzinie 15:00 żeby spokojnie jebnąć sobie piwko przed meczem i na spokojnie ogarnąć wejście.

P.S.
Rzeczywiście dziwnie podejrzany jest ten sms-owy przepływ informacji między Viką a Ysem, o którym wspomina w podpisie junikowo-wies.
  Temat: Unia Swarzędz - Pogoń Szczecin!!!
Szociol

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 7249

PostForum: Piłka nożna   Wysłany: 2010-08-14, 08:52   Temat: Unia Swarzędz - Pogoń Szczecin!!!
Dokładnie. Lepiej uważaj na koszernych, bo przerobią Cię na macę. Zdecydowanie bardziej wolę zjeść na kolację nawet syfnego paprykarza, tudzież zapyziałego śledzia niż paść ofiarą koszerów. :D

Jak długo na ratuszu,
swarzędzki bije dzwon,
tak długo nasza Unia,
nadaje Pucharowi Polski ton!

W wojnie nerwów "Meblarzy" z "Portowcami" na razie 1-0 dla "Meblowych" :)
  Temat: Unia Swarzędz - Pogoń Szczecin!!!
Szociol

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 7249

PostForum: Piłka nożna   Wysłany: 2010-08-12, 17:00   Temat: Unia Swarzędz - Pogoń Szczecin!!!
Hehehehe no jest jakaś opcja. :D Jeszcze może "Ogródek" przy Dębińskiej albo Golęcin? Nie, nie, tu jest dobrze. Na swoim boisku każdy czuje się najlepiej, co może być jednym z kluczowych czynników, które zadecydują o porażce "portowców". A mecz oczywiście zapowiada się niezwykle ciekawie i interesująco pod każdym względem. :)
  Temat: Unia Swarzędz - Pogoń Szczecin!!!
Szociol

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 7249

PostForum: Piłka nożna   Wysłany: 2010-08-12, 15:10   Temat: Unia Swarzędz - Pogoń Szczecin!!!
Oki stoi! ;)

Znana już jest data meczu. Spotkanie odbędzie się w środę 25 sierpnia. Czekamy jeszcze na ustalenie godziny rozegrania meczu. Będą to raczej godziny wczesnopopołudniowe, bo na stadionie nie ma oświetlenia.

http://www.sksunia.pl/ind...olski&Itemid=78
  Temat: Unia Swarzędz - Pogoń Szczecin!!!
Szociol

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 7249

PostForum: Piłka nożna   Wysłany: 2010-08-11, 23:46   Temat: Unia Swarzędz - Pogoń Szczecin!!!
No oczywiście, że tak. Zawsze pojawiają się na wyjazdach w bardzo liczebnym gronie. Chyba nie muszę przypominać, że jak zostali za kadencji Bogusia Baniaka zdegradowani karnie do IV ligi, to wszędzie jeździli masowo po tych wszystkich wioskach i wszędzie robili gnój. Po pewnym czasie prezesi tych drobnych klubików oraz wójtowie i burmistrzowie tych niewielkich miejscowości wystosowywali hurtowo wnioski do Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej (ZZPN) w obawie przed najazdem bydła ze Szczecina, aby wszystkie mecze odbywały się w Szczecinie na stadionie Pogonii lub ze strachu oddawali mecze na własnym obiekcie walkowerem. Poza tym ich brudne i zasyfione miasto położone jest na takim wygnajewie, że wszędzie mają daleko, a Wielkopolska to najbliżej położony od nich region. Jedno jest pewne. Będzie inwazja na Swarzędz, tym bardziej, że Pogoń właśnie lubi wyjazdy utrzymane w takich klimatach, bo czują się wtedy panami stadionu i robią z dużą łatwością dym. Dlatego panowie nie pozwólmy im na to i trzymajmy jakąś gardę. Oni przyjadą na pełnym lansie nie spodziewając się większego zagrożenia z naszej strony, więc sprawmy im niemiłą niespodziankę i postawmy jakiś opór.

A z Tobą założę się o flaszkę 0,5 l, że przyjedzie co najmniej 100 osób.
  Temat: Unia Swarzędz - Pogoń Szczecin!!!
Szociol

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 7249

PostForum: Piłka nożna   Wysłany: 2010-08-11, 14:07   Temat: Unia Swarzędz - Pogoń Szczecin!!!
Jak to nie? Przecież oni zawsze masowo jeżdżą na wyjazdy. Poza tym na Unii jest klatka gości. Co więcej mogą się rozsiąść na sektory miejscowych jak przyjedzie ich tyle, że nie zmieszczą się do klatki.
  Temat: Unia Swarzędz - Pogoń Szczecin!!!
Szociol

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 7249

PostForum: Piłka nożna   Wysłany: 2010-08-11, 00:36   Temat: Unia Swarzędz - Pogoń Szczecin!!!
Dziś odbyło się losowanie I rundy zasadniczej Pucharu Polski. Najciekawszą parą, przynajmniej z mojego punktu widzenia, jest mecz Unii Swarzędz z Pogonią Szczecin, który odbędzie się 24 lub 25 SIERPNIA. Uważam, że mecz zapowiada się bardzo ciekawie i należy oczekiwać na niego z dużą niecierpliwością, zarówno pod względem sportowym, jak i kibicowsko-chuligańskim. Na pewno przyjedzie spora grupa paprykarzy, więc będzie można zapolować na barwy wroga. ZACHĘCAM ABSOLUTNIE WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU DO WYBRANIA SIĘ NA TEN MECZ! Najbardziej liczę na ugrupowanie kibicowskie Naszości, a więc osoby, którym temat piłki nożnej pod każdym względem nie jest obcy. Ważne, żeby wyeliminować Pogoń na boisku, co z pewnością będzie sporą sensacją, ale jednocześnie będzie wiązało się z niewątpliwą radością (jednej kurwy w pucharze mniej :D ), jak i również istotne jest to, aby nie dać im się na własnym obiekcie pod względem kibicowskim. Na pewno pojawią się na meczu jacyś kibice Lecha szukający atrakcji, ale może okazać się to za mało, a Pogoń w tym czasie zdominuje cały stadion dopingiem lub co gorsza jeszcze będzie nas gonić po własnym stadionie. Zatem POMÓŻCIE!

Do Swarzędza dojazd jest niezykle prosty, krótki i dogodny:
a) 12 minut pociągiem osobowym z Dworca Głównego - ze stacji kolejowej w Swarzędzu jest około 5 minut z buta na stadion (10 z zaliczeniem sklepu monopolowego po drodze, celem zakupu i spożycia piwka przed meczem);
b) niecałe 15 minut autobusem linii swarzędzkich z Ronda Śródki do mnie na osiedle;
c) około 20 minut autobusem 55 linii MPK z Ronda Rataje również do mnie na osiedle.
Z mojego osiedla można podjechać w okolice Stadionu Unii autobusem 3 przystanki (autobus nie dojeżdża pod sam stadion; należy wysiąść na przystanku "Unia-Hala") lub iść około 20 minut z buta na stadion.

Zgłszać się, zgłaszać i jeszcze raz zgłaszać! Z zainteresowanymi osobami spotkam się w miejscu dogodnym dla wszystkich: będę czekał na stacji PKP w przypadku dojazdu pociągiem lub będę oczekiwał Was u mnie na osiedlu w przypadku dojazdu autobusami. Na mecz wszyscy idziemy razem! Dodatkową atrakcją jest to, iż na obiekcie Unii jest sprzedawane piwo w cenie 5 zł, które spokojnie można spożywać na trybunach. Przy dobrych wiatrach można wnieść na stadion bez problemu także swój alkohol. Kontrola przeważnie jest bardzo powierzchowna, ale tym razem może być dokładniejsza, bo jakby nie było - mecz podwyższonego ryzyka. ;)

Porównanie Unii i Pogonii.
Unia Swarzędz na co dzień występuje w IV klasie rozgrywkowej (nowa III liga - grupa kujawsko-pomorska i wlkp.). W poprzednim sezonie Unia zajęła 4. miejsce w lidze i wygrała Puchar Polski na szczeblu okręgowym (region wielkopolski) i dzięki temu uzyskała prawo gry w Pucharze Polski ogólnokrajowym. W rundzie przedwstępnej tego sezonu piłkarze Unii sprawili niespodziankę i wyeliminowali wyżej notowaną Polonię Słubice (nowa II liga - grupa zachodnia). Kiedy wszyscy po zaciętym i wyrównanym meczu spodziewali się dogrywki, w doliczonym czasie gry padł decydujący gol na 1-0. Chwilę później sędzia zakończył mecz. W następnej rundzie (runda wstępna) Unia uporała się na wyjeździe ze zdobywcą okręgowego Pucharu Polski w regionie kujawsko-pomorskim - Lechem Rypin - który na co dzień gra w tej samej lidze, co Unia, a na koniec minionego sezonu zajął 6. miejsce. W regulaminowym czasie było 1-1, po dogrywce 2-2, a w rzutach karnych lepsza okazała się Unia, wygrywając 3-2. W najbliższej rundzie, jak wiadomo, swarzędzka Unia zmierzy się z Pogonią Szczecin i wcale nie stoi na straconej pozycji, o czym świadczą chociażby wyniki uzyskiwane w poprzednuch rundach Pucharu Polski. W dodatku Unia jest drużyną solidną jak na swoje możliwości - piłkarze są doskonale zgrani i świetnie rozumieją się na boisku. Na własnym boisku Unia jest groźna dla każdego. Klub ma też stabilną sytuację finansową i jest dobrze zarządzany.

Pogoń Szczecin, jako zespół z I ligi, rozpocznie rozgrywki w Pucharze Polski właśnie od tej rundy, a więc od wyjazdowego meczu z Unią. Pogoń jest finalistą Pucharu Polski z zeszłego sezonu, do którego zaszła, eliminując po drodze kluby Ekstraklasy, takie jak Polonia Warszawa, Piast Gliwice i Ruch Chorzów. Puchar zdobyła jednak Jagiellonia, która okazała się w finale rozegranym w Bydgoszczy lepsza, pokonując Pogoń w stosunku 1-0.

Oba zespoły mają już za sobą pierwsze mecze w swoich ligach. Unia zremisowała na wyjeździe 1-1 z TS 1998 Dopiewo, a Pogoń przegrała na inaugurację sezonu w Łodzi z ŁKS-em 1-2, a w następnej kolejce wygrała na własnym boisku z KSZO 1-0.

POGOŃ ŚLEDZIE, SYFEM JEDZIE!
  Temat: dwumecz ze Spartą
Szociol

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 961

PostForum: Piłka nożna   Wysłany: 2010-08-10, 23:49   Temat: dwumecz ze Spartą
Chyba mnie jednak przekonałeś... Nie zrobię tego. ;( Nie mniej jednak przyznaję się do porażki, że tym razem mój nos ekspercki zawiódł na całego. Muszę jednocześnie stwierdzić, iż jest mi niezmiernie przykro po tym, co widziałem w dwumeczu ze Spartą. Już mam wyjebane nawet na tą stówe, która poszła się kochać, ale jeszcze ważniejsze jest to, co się dzieje z Lechem, poniważ gra zespołu w ostatnim czasie nie wróży niczego dobrego. Mimo wszystko dalej zostanę przy tezie, że Sparta jest słaba, ale niestety Lech okazał się jeszcze słabszy. W normalnym składzie z Murasiem i Bandro w pomocy oraz z Reniferem i Żelusiem w ataku i trenerem Smudą na ławce, byśmy spokojnie ich rozjechali 4-0 bez większych problemów. Ta porażka boli tym bardziej, że wiąże się ona ze zbyt wieloma niesprzyjającymi okolicznościami. Jedną z nich jest to, iż Sparta, jak wspomniałem, jest typowo komunistycznym klubem, a więc porażka Lecha to porażka całego kraju w walce z komunizmem. Kolejnym ciosem jest fakt, iż były to takie małe słowiańskie derby, które przegraliśmy, więc pepiki mają tym większy powód do radości. Najbardziej jednak boli to, że odpadliśmy ze słabym klubem, a droga do Ligi Mistrzów jeszcze nigdy tak łatwa nie była.
Wniosek: trzeba zwolnić Pana od W-F! :D

Pozostaje teraz jedynie Liga Europejska. Można powiedzieć, że szczęście w nieszczęściu, iż wylosowaliśmy Dniepro, ale trzeba od razu zaznaczyć, iż te kałmuki są jeszcze groźniejsze niż pepiki.
Jeżeli chodzi o najważniejszą dla tego portalu informację, DnieproHUJOVSK to duże miasto położone we wschodniej części Ukrainy nad rzeką Dniepr, a konkretniej w regionie, który jest prawie całkowicie prorosyjski, zarówno politycznie, jak i pod wzgledem komunistycznej poglądowości mieszkańców.

Ja na razie ogłaszam bojkot wyjazdowy do odwołania. Co najwyżej wybiorę się jeszcze na tą dzicz na kresy i na jakiś egzotyczny wyjazd w Pucharze Polski, a ligę raczej odpuszczam jeśli chodzi o wyjazdy do końca sezonu, poza meczami ze zgodami. Najprościej mówiąc strzeliłem focha nie tyle na drużynę, co na klub. Są pewne granice tolerancji, a tu mamy do czynienia z wybitnym brakiem szacunku do kibica zarówno ze strony zawodników i trenera, jak i leśnych zgredów z zarządu.
  Temat: dwumecz ze Spartą
Szociol

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 961

PostForum: Piłka nożna   Wysłany: 2010-08-03, 22:23   Temat: dwumecz ze Spartą
Wyjazd do Pragi był bardzo ciekawy, ale to już przeszłość. Ogólnie jechaliśmy samochodem w bardzo kumatym i ogarniętym składzie żeby się wspierać na trasie, bo nigdy nie wiadomo jakie "atrakcje" mogą czyhać po drodze ze strony wrogich nam kibiców, czy chociażby różnych dziwacznych służb mundurowych. Zresztą już od tygodnia przed meczem w Czechach było głośno, że przyjeżdżają chuligani Kolejorza i już dużo wcześniej ogłoszono tam stan podwyższonej gotowości.
Do Pragi zajechaliśmy już o 10. rano i pierwszym punktem "wycieczki" było Tesco, z którego wyjechaliśmy z pełnym wózkiem piw, ładując je następnie do naszego samochodu. :>Tesco na przedmieściach Pragi - ze sklepu wyjeżdża wózek pełen czeskich browarów :)

Po udanych zakupach podjechaliśmy do centrum zaparkować auto i udaliśmy się na zwiedzanie (Hradczany, starówka, Most Karola), wstępując po drodze od czasu do czasu do poszczególnych pubów na piwo. O 18 była zbiórka kibiców na Rynku Staromiejskim, skąd ruszyliśmy przemarszem w liczbie około 2500 na stadion, nadzierając oczywiście mordy przez całą drogę. Miejscowi byli całkowicie zaskoczeni i nie mieli pojęcia co się dzieje. Nic dziwnego, bo raczej nie przywykli do takich klimatów, więc tylko zdziwieni się przyglądali temu wszystkiemu. Mecz minął w dosyć przyjemnej atmosferze. Całkowicie zmiażdżyliśmy dopingiem kibiców Sparty. W telewizji podobno tylko nas było słychać przez cały mecz. Jeżeli chodzi o ekipę, z którą jechałem, to co prawda byliśmy już trochę podpici po tych wszystkich piwkach, ale nie do tego stopnia, żeby mieć całkowity zgon i nie pamiętać w ogóle meczu, aczkolwiek znalazły się wśród naszych i takie "wynalazki", ale byli szybko przywoływani do porządku przez naszą chuligankę. Całkiem sporo osób przyjechało do Pragi w ogóle w ciemno bez biletu na mecz i mieli początkowo kłopot z wejściem, ale o dziwo bez kłopotu udało im się je kupić w kasach dla miejscowych, po czym na chama wjebali się na sektory kibiców Sparty, którzy byli spękani do tego stopnia, że nawet nie myśleli, żeby ich atakować w jakikolwiek sposób, aczkolwiek znalazło się kilku napinaczy i prowokatorów wśród kibiców Sparty, ale ich olewaliśmy. Zresztą czescy kibice to konfidenci, więc pewnie od razu poszliby grzecznie donieść mundurowym, że ich ruszamy, chociaż to oni szukali zaczepki. Rewanż już za tydzień w Poznaniu na naszym stadionie. Gdyby okazało się po rewanżu, że odpadniemy z tą Spartą, to niewykluczone, że jeszcze wrócimy do tej Pragi się zemścić i zrobić z tym miastem to, czego nie dokonał Hitler w czasie wojny, a więc dopełnić za niego formalności hehe. :DGenerali Arena w Pradze

Jeżeli chodzi o jutrzejszy mecz, mimo iż bardzo denerwuję się o wynik, myślę że Lech spokojnie poradzi sobie ze Spartą i odrobi tego jednego gola. Nie róbmy (P)aniki, bo to są tylko zwyczajne pepiki, które są jak najbardziej w naszym zasięgu i do ogrania, a nie jakaś "górna półka" Europy. Dlatego jutro bez większych problemów poznańska lokomotywa przerobi pepiczki na knedliczki. Postawiłem u booka 100 zł na awans Lecha i jeszcze dwa mecze z Ligi Mistrzów, więc se chyba strzelę w łeb ku Waszej uciesze jak nie wypali ten plan, wyświadczając z pewnością przy okazji przysługę kilku osobom z Naszości. Nawet słynna ośmiornica stawia na Lecha. :)


Ośmiornica Paul nigdy się nie myli! ;)

Na koniec jeszcze garść instrukcji w związku z jutrzejszym meczem. Sparta to zarówno historycznie, jak i obecnie komunistyczny klub, o czym świadczy chociażby czerwona gwiazda w ich herbie. Zresztą sami kibice Sparty, którzy w większosci są komuchami, nie ukrywają komunistycznej przeszłości swojego klubu. Co więcej, pepiki na każdym kroku demonstrują antypolskość, ponadto uważają nas za żydów, cyganów i brudasów. Dlatego trzeba jutro zmieść tych śmieci dopingiem na stadionie! W dodatku idźcie przed meczem na miasto na łowy i bezlitośnie krojcie tych brudasów z barw. Sparta to jest taka sama kurwa jak Legia i jak burdel porównywalny z kibicami Club Brugge. Niewykluczone, że znajdzie się na Starym Rynku jakaś nieogarnięta wiara ze Sparty, którą będzie można "grzecznie" trafić. Wyjebanych barw nie zostawiajcie sobie czasem na pamiątkę, ani też nie oddawajcie naszej chuligance. Przy okazji rozpalimy sobie z nich ognisko z kiełbaskami i piwkiem, najlepiej pod mostem. :)
  Temat: Wybory prezydenckie 2010
Szociol

Odpowiedzi: 181
Wyświetleń: 36901

PostForum: Polityka   Wysłany: 2010-08-03, 18:26   Temat: przykra, powyborcza rzeczywistość :(
W ostatnim czasie wstrzymałem się od komentarzy, aby nabrać do wszystkiego dystansu i przyjrzeć się z boku temu, jak rozwinie się w kraju sytuacja po wyborach. Teraz mogę jednogłośnie stwierdzić, że w państwie dzieje się źle. Ciągle następuje eskalacja konfliktu między PiS a PO, w wojsku kłócą się o GROM, a klechy wykłócają się z politykami o krzyż. To jest nie tyle straszne, co po prostu przykre.

Na początek może zacznę jednak od mojego stanowiska wobec jednej z ciekawszych Waszych wypowiedzi:
Zygfryd napisał/a:
DjTideey napisał/a:
WIWAT BRONEK KOMOROWSKI... Zycze mu udanej prezydentury... Niech pierdoli sie kaczka co za picie dostajemy przez nia teraz po 100 zl na dzien dobry...

Ustawa o "Wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi" nie powstała za rządów PiS-u, tylko w mrocznym czasie stanu wojennego, w roku 1982 i prawie w całości jako bubel prawny przetrwała do dziś. Były wprowadzane tylko małe poprawki i to na przestrzeni wszystkich lat. To że płacimy za coś za co nie powinniśmy płacić jest winą samorządów, a tak akurat się złożyło, że w naszym mieście od 1989 roku rządzi niepodzielnie środowisko Bronka Komorowskiego.
Swoją drogą nie mogę też zrozumieć jak można połączyć "uwielbienie dla Bronka" z happeningami wymierzonymi w sopocką mafię Karnowskiego, ale jak mówi przysłowie sowieckich przyjaciół Bronka: " bez wódki nie razbieriosz".

Nieważne kto wprowadził ustawę, ale za radykalnych rządów PiS-u nastąpiło gwałtowne egzekwowanie postanowień tejże ustawy i rzeczywiście za otworzenie piwa nawet w miejscu (nie)publicznym, gdzie przez godzinę pojawiają się dwie osoby na krzyż, ale jednocześnie gdzie znajduje się jakaś ukryta kamerka, wpierdalano ludziom mandaty w wysokości 100 zł, podczas gdy prawdziwi przestępcy w tym czasie dokonywali kolejnych zbrodni, dopuszczali się gwałtów i pedofilii. Szkieły jednak wolą w takich sytuacjach wypisywać mandaty za picie lub przekroczenie jezdni poza przejściem dla pieszych niż ścigać tych, co trzeba. W tej kwestii DjTideey ma rację - niech wypierdala kaczka razem ze swoimi dziwacznymi pomysłami. Po co nam kamery w kiblach i podsłuchy we własnej sypialni?

Jeżeli chodzi o powyborczą rzeczywistość w Polsce, muszę przyznać, że jestem zażenowany podejściem Jarosława Kaczyńskiego i jego PiS-u do aktulanej sytuacji w kraju. Ewidentnie widać, jak politycy PiS-u nie potrafią pogodzić się z porażką. Kaczyński, który w czasie kampanii wyborczej udawał grzeczne i potulne kaczątko, nagle po wyborach wyszło z niego prawdziwe oblicze i przemienił się w agresora dobrze znanego wszystkim z dawniejszych czasów, który nie potrafiąc pogodzić się z porażką, gnoi bezczelnie i chamsko PO na każdym kroku. Kolejnym przykładem jest p. Stryjska, która wyjechała ze swoim dziwnym pomysłem z "za dużymi" krateczkami na listach wyborczych, co zresztą było już było przytoczone w tym temacie przez Amfibię, więc nie będę się zbytnio na ten temat rozpisywał. Powiem tylko, że tak pieprzniętej w dekiel baby jak Stryjska dawno nie widziałem, a zaprezentowana przez nią teoria spiskowa jest zwykłą abstrakcją i kolejną prowokacją w kierunku Platformy, wynikającą z niezadowolenia z wyników wyborów. W ogóle od pewnego czasu PiS na każdym kroku próbuje wykorzystać tragedię smoleńską przeciwko Platformie. Można mieć pretensje za opieszałość i zbyt małe zaangażowanie się Tuska i spółki w śledztwo w sprawie katastrofy, ale zarzuty typu zamach na prezydenta zaplanowany przez Tuska w porozumienie z Rosją albo podejrzewanie premiera o celowe wydzielenie przez niego najgorszego z możliwych samolotów do delegacji na uroczystości katyńskie, są już wyjątkowo absurdalne i niesmaczne. Również niedorzeczne jest kasowanie banerów najnowszej kampanii reklamowej browarów Lecha z napisem "Zimny Lech" tylko dlatego, że niektórym wynalazkom kojarzy się on ze św. p. prezydentem Lechem Kaczyńskim. Ten, który wisi naprzeciwko Wawelu, znajdował się tam jeszcze zanim Kaczor "wprosił się" na Wawel, więc z jakiej racji go teraz ściągać... Może jeszcze jak jutro Lech odpadnie ze Spartą, to będzie trzeba zmienić oficjalną nazwę klubu na "Kolejorz", bo niektórym dziwolągom nazwa "Lech" będzie kojarzyła się z porażką i brakiem szacunku dla Lecha Kaczyńskiego. Nie przechodźmy ze skrajności w skrajność. Można mieć dużo zastrzeżeń także do postawy Janusza Palikota, ale co by nie mówić, chłop gada mądrze i bezpośrednio, podobnie jak Korwin-Mikke. Nie mówię, że jakby PO przegrało wybory, nie zachowywałoby się podobnie jak teraz PiS, ale jest jak jest i oceniam po prostu bieżącą rzeczywistość.
Z drugiej strony jednak jestem bardzo ciekawy jak Platforma, która otrzymała w państwie władzę absolutną i monopol praktycznie we wszystkich sektorach, wywiąże się ze swoich wszystkich obietnic. Mam nadzieję, że Bronek i spółka nie zapomną, iż władza absolutna to nie tylko bezgraniczna władza, ale też i absolutna odpowiedzialność.

Przeczytałem też i przeanalizowałem Wasze wypowiedzi i opinie na temat krzyża pod pałacem prezydenckim. Jeżeli chodzi o mój głos w tej sprawie, uważam, że krzyż absolutnie nie powinien stać w tym miejscu, lecz powinien zostać jak najszybciej przeniesiony stamtąd w miejsce godne dla tego rekwizytu, a więc do kościoła lub świątyni. Nie należy zapominać, że po katastrofie smoleńskiej krzyż ustawili pod pałacem prezydenckim harcerze, którzy kolaborują z PiS-em i to właśnie oni powinni go teraz stamtą zabrać. Pałac prezydencki to miejsce wolne od wszelkiej światopoglądowości i na pewno nie jest miejscem do manifestowania swoich poglądów i uczuć religijnych, czy załatwianie swoich spraw prywatnych, jak np. rozmaite porachunki na tle politycznym. Co najwyżej może znaleźć się tam w jego miejsce jakiś pomnik albo tabliczka upamiętniająca ofiary katastrofy samolotu, ale nawet i to nie jest aż tak konieczne. Poza tym ktoś, kto nie jest katolikiem, przecież może poczuć sie urażony widząc symbol obcej mu wiary przed tak popularnym w kraju miejscem cywilnym, jakim jest pałac prezydencki. Tak samo jak ktoś przyjedzie w odwiedziny do prezydenta z obcego kraju i bynajmniej nie jest chrześcijaninem, też sobie wyrobi "odpowiednie" zdanie na temat naszego kraju i panującej tu dziczy. Tłum, który dzisiaj zakłócił ceremonię przenisienia krzyża spod pałacu do kościoła św. Anny, powinien wstydzić się swojego zachowania. Po raz kolejny mieliśmy przykład hipokryzji i polskiego bałwochwalstwa. Dzisiejsze starcia na Krakowskim Przedmieściu zadymiarzy i prowokatorów nakręcanych przez PiS i Radio Maryja, którzy okrzyknęli siebie "obrońcami krzyża", ze służbami porządkowymi, świadczy o porażce rządu i prezydenta Bronisława Komorowskiego w walce z fanatyzmem religijnym. Nieskuteczność policji, BOR-u, straży miejskiej, jest doskonałym odzwierciedleniem bezsilności aparatu państwa w spełnieniu własnego postulatu i postanowień, a więc nowy rząd dziś już poniósł pierwszą porażkę i rozejdzie się to niepochlebnym echem po całym świecie. Jak tak dalej pójdzie to z tego kraju nic nie zostanie. Jak wspomniałem wcześniej krzyż jest symbolem szczególnym, który nie może być przedmiotem pośredniczącym w sporach politycznych. Należy tak jak w innych krajach europejskich oddzielić Kościół od państwa, bo sprawy duchowe, to sprawy indywidualne i osobiste każdego człowieka.
  Temat: Wybory prezydenckie 2010
Szociol

Odpowiedzi: 181
Wyświetleń: 36901

PostForum: Polityka   Wysłany: 2010-07-04, 12:10   Temat: Wybory prezydenckie 2010
Płetwa napisał/a:
Nie kłóćmy się, jak niektórzy mówią: RAZEM!!! Zgoda, peace itd..

Przecież nikt się z nikim nie kłóci... :)

Płetwa napisał/a:
Widzisz Szociol jakie poświęcenie dla idei demokracji

Doceniam ;)
  Temat: Wybory prezydenckie 2010
Szociol

Odpowiedzi: 181
Wyświetleń: 36901

PostForum: Polityka   Wysłany: 2010-07-04, 01:18   Temat: Wybory prezydenckie 2010
Vika napisała:
"Ale wiesz, Szociol chce pokazać, jaki to jest Kozak-Anarchista i dlatego może do bojkotu nawołouje"

Niczego nie chcę pokazać, tylko próbuję rozpracować tę sprawę w najbardziej optymalny sposób. Ja swoje wiem i nikt mnie nie przekona, że "białe jest białe, a czarne jest czarne", ani że "gaz łupkowy stanowi zagrożenie dla środowiska".

Vika napisał/a:
urosły mi paznokcie, zatem mogę zacząć drapać

AMFIBIA napisał/a:
nie mam nic przeciwko temu byś użyła je na moich plecach

Vika napisała:
da się zrobić. Ale uprzedzam, są bardzo ostre.


O widzisz... Problem sam się rozwiązał. Możesz se podrapać Amfibię, skoro jest chętny, jednocześnie ratując mi skórę przy okazji. I nie groź mi proszę żadnym waleniem cyckiem, bo ja też zacznę grozić waleniem nie powiem czym... :P
  Temat: Wybory prezydenckie 2010
Szociol

Odpowiedzi: 181
Wyświetleń: 36901

PostForum: Polityka   Wysłany: 2010-07-03, 20:38   Temat: Wybory prezydenckie 2010
suluben napisał/a:
Gościłem dzisiaj człowieka, który ma podobnie zamiar postąpić jutro, z tym, że zamierza dopisać przy obu nazwiskach słówko "chuj". Poleciłem mu, aby przy Komorowskim napisał "huj" (przez samo "h"), a przy Kaczyńskim "chuj". Wtedy komisja powinna przychylnie spojrzeć na "chuja" napisanego prawidłowo (przez "ch") i uznać głos na Kaczora.
Człowiek niespodzianka wziął to pod uwagę.

Hehehe całkiem dobry pomysł ;)

Vika napisał/a:
Nosz kurdebele znowu zaczynasz! Czyżby udar słoneczny nr 2, bo 1wszy był w maju? Pojechałam do Ostrowa i nikt mi mojego dowodu nie zabierze. Szociol jak będziesz szedł nad jezioro to lepiej uważaj, bo jakaś laska może się z Tobą rozprawić, sciągnąć Ci gacie, nie oddać ich i uciec z nimi

Ja mam udar przez całe życie! :D Tak się składa, że dzisiaj właśnie jeszcze bardziej się powiększył, bo byłem akurat nad jeziorem. Z gaciami też miał miejsce pewien wątek, bo nie było tam gdzie się przebrać. Co prawda było tam trochę wiary (w tym także jakieś laski), ale doszedłem do wniosku, że w sumie raczej nikt mnie tu nie zna, więc nie przejmując się zbytnio niczym, zrzuciłem publicznie kąpielówy i zarzuciłem portki. Zresztą nie byłem jedyny.
Wiedziałem, że pierwszą osobą, która ochoczo i z niewątpliwą radością wyśle mi pocztą priorytetową swój dowodzik osobisty w moje dobre ręce, będzie Vika :)

AMFIBIA napisał/a:
Na wybory kategorycznie iść trzeba, i nie ważne co się tam skreśli,to już należy do własnego sumienia.A jak ktoś ma wyjebane na obydwóch kandydatów to niech dopisze np. Piotrka Reissa
Musze przyznać, że głosów nieważnych w 1 turze było bardzo mało, co chyba oznacza że ludzie , ci co chcieli głosować zrobili to z głową. Na około 1000 głosów było z 10 kart nie ważnych. Zobaczymy jak jutro bedzie. u buka postwiłem na kaczorka

Też dobry pomysł. No zobaczymy jak będzie... W każdym razie będę się trzymał wersji, że im więcej nieważnych głosów, tym lepiej.

Ok. Zawieszam debatę do północy z powodu przekierowania swojej uwagi na mundial.
  Temat: Wybory prezydenckie 2010
Szociol

Odpowiedzi: 181
Wyświetleń: 36901

PostForum: Polityka   Wysłany: 2010-07-03, 18:52   Temat: Wybory prezydenckie 2010
Zgodnie z regulaminem o zachowaniu ciszy wyborczej, nie "agituję" żadnego z kandydatów, ale gorąco zachęcam do bojkotu wyborczego.

Preferowane rozwiązanie to postawienie na liście wyborczej krzyżyka ("X") przy nazwiskach obu kandydatów. Głos jest wtedy liczony jako nieważny, a my mamy możliwość spełnienia swojego obywatelskiego przywileju, jakim jest prawo do udziału w wyborach. Jeśli ktoś postanowi zbojkotować głosowanie, pragne zwrócić uwage na fakt, że mimo wszystko lepiej jest to zrobić przez zagłsowanie na obu kandydatów, niż nie iść na wybory wcale. Głosy nieważne są też liczone do statystyk. Im więcej będzie takich nieważnych głosów, tym bardziej uświadomi to obu startującym panom, że są niekompetentni, jeśli chodzi o pełnienie funkcji, o którą się ubiegają. Ja w tej sprawie nie mam tajemnic i oznajmiam wszem i wobec, że jutro postawię znaczek przy obu kandydatach. Juz żeby dopełnić tylko formalności, powiem że w I turze głosowałem na Bogusia Ziętkaz Partii Pracy. :) (dzieki mnie zamiast 0,199%, otrzymał pełne 0,2% głosów hehe). Po IV rozbiorze Polski (pakt Ribbentrop-Mołotow), zwycięstwo któregokolwiek z obecnych kandydatów jest równoznaczne z V rozbiorem Polski.

Przepis na skuteczny bojkot:
1) schowaj Naszości dowód;
2) wmów studentom, że Bronek jest zły.

To drugie zadanie udało mi się poniekąd spełnić, przeprowadzając na słynnej już czerwonej uczelni akcje ulotkową, zniechęcającą do głosowania na Bronia. Większość ludzi głosowała tam w I turze za namową rektora O. na Grzesia Napier(D)alskiego, a teraz, jak już kandydat lewicy odpadł, przestawili się w większości na Bronka.
Natomiast "nie rozprawiłem się" jeszcze z wami. Co prawda jestem aktualnie u rodzinki na imieninach, ale chętnie mogę się urwać na dzisiejsze zebranie i dokonać od wszystkich zebrania dowodów ososbistych, aby czasem nie przyszły komuś do łepetyny jakieś dziwne myśli, by głosować na Jarusia. Dowodziki zwrócę w poniedziałek :)

ANTY-PO, ANTY-PiS, ANTY-SLD !!!

Przedstawienie kandydatów:

1) Na początek "Kaczor":Jeszcze go nie wybrali, a już trafił za kraty razem z pozostałymi zomowcami za swoją "komuchową" przeszłość ;] (zdjęcie zrobiłem komem na stacji kolejowej w Dobiegniewie)

"Przebrała się miarka, NIE głosuję na Jarka"

2) nadszedł czas na kolejnych agentów:"Zgoda buduje", ale łączy tylko mafijną sitwę z PO.Strach przed własnymi obietnicami ma wielkie oczy:

- Kto ty jesteś?
- Jestem Bronek, prosty jak od szpadla trzonek!
– Jaki znak twój?
- Fałsz, obłuda!
- A w co wierzysz?
– w Tuska cuda!
- Gdzie ty mieszkasz?
- W polskim grodzie!
- W jakim kraju?
- Gdzie powodzie!
- Czy Kraj kochasz?
- Jak pieniądze!
- A w co wierzysz?
- Że porządzę!
- Czyli wygrać chcesz wybory?
- Tak! Choć mam z tym problem spory! Lud me kłamstwa, zdrady czuje i z poparcia rezygnuje!
- Cóż byś zrobił zatem chętnie?
- Zniszczył Jarka dokumentnie!
  Temat: Waly przeciekaja - pomózmy naszemu miastu
Szociol

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7660

PostForum: Abstrakcje   Wysłany: 2010-07-01, 03:24   Temat: Waly przeciekaja - pomózmy naszemu miastu
Cytat:
Zapomniales dodac kto jezdzil po wszystkich terenach powodziowych... To ja powiem - D.Tusk...

No jeździł. I co z tego? To była tylko pokazówka z jego strony, że niby coś robi i się stara, w istocie nie robiąc praktycznie nic. Po prostu robił dobrą minę do złej gry.

Płetwa napisał/a:
trzeba się lansować

dokładnie
 
Strona 1 z 5
Skocz do:  Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template GreyBlue v 0.2 created by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,47 sekundy. Zapytań do SQL: 23


Załóż : Własne Forum lub Własną Stronę Internetową